Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Bezpieczne zakupy

Nasz sklep przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa dokonywanych zakupów dlatego zapewniamy bezpieceństwo zakupów i wiarygodność na kilku poziomach.

Połączenie szyfrowane

Nasz sklep posiada wykupiony certyfikat Comodo InstantSSL Pro od firmy COMODO CA Limited który zapewnia bezpieczne zakupy w naszym sklepie. Zaraz po zalogowaniu się lub w momencie rozpoczęcia składania zamówienia przeglądarka internetowa zaczyna szyfrować przesyłanie wszelkich danych pomiędzy klientem a serwerem. Dzięki temu przesyłane dane nie mogą być w żaden sposób odczytanie, przechwycone czy podmienione przez nieuprawnione osoby. Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczeństwo i zapobiega próbom oszustwa. Sprawdź nasz certyfikat:

Rzetelna firma

Nasza firma uczestniczy w programie Rzetelna Firma i posiada certyfikat potwierdzający, że jesteśmy wiarygodnym partnerem. W każdej chwili można sprawdzić nasz certyfikat gwarantujący uczciwość, rzetelność i pewność udanej transakcji. Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi firmami.

Rzetelna FirmaCertyfikat Rzetelnej Firmy

Płatności internetowe

Aby zapewnić klientom wygodę i przyśpieszyć proces płatności udostępnaimy możliwość płatności poprzez system PayPal, Przelewy24 i PayByNet. System płatności internetowych musi zapewniać maksymalne bezpieczeństwo dlatego to zadanie powierzyliśmy znanym i sprawdzonym partnerom, którzy mając certfyikaty SSL wykupione od firm thawte inc. i VeriSign Inc. zapewniają całkowite bezpieczeństwo transakcji.

PayPal

Opinie

Umożliwiamy dodawanie opinii o naszym sklepie przez klientów poprzez niezależny serwis opineo.pl oraz ceneo.pl. Opinie są weryfikowane pod względem auteczności dzięki czemu są wiarygodne i pozwalają na sprawdzenie naszej rzetelności.

OpineoCeneo

Dodatkowo klienci sklepu mogą oceniać i komentować zakupione przez siebie oprogramowanie.

Certyfikaty

Nasz sklep wydaje certyfikaty potwierdzające legalność zakupu i przekazania klucza licencyjnego. Certyfikat zawiera nazwę licencjobiorcy, liczbę kopii użytkowych oraz nasze dane. Ze względów bezpieczeństwa nie umieszczamy na nim samego klucza licencyjnego ponieważ mógłby on zostać odczytany przez nieuprawnioną osobę i bezprawnie użyty. Klucz licencyjny jest wysyłany tylko pocztą elektroniczną e-mail i na nośniku, jeśli był zamówiony.

Regulamin i polityka prywatności

Stworzyliśmy przejżysty regulamin opisujący wszelkie zasady dokonywanuia zakupów w naszym sklepie takie jak: sposób zamawiania, płatności i dostawy licencji, zasady reklamacji i zwrotów oraz terminy realizacji, płatności czy dostawy licencji.

W trosce o poufność danych klienta stworzyliśmy politykę prywatności, gdzie dokładnie opisujemy jakie dane klienta są zbierane i jak przechowywane, w jaki sposób są wykorzystywane i jakie informacje są zapisywane na komputerze. Dzięki jasnym i klarownynm zasadom zapewniamy pełną przejżystość naszych działań.