Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Współpraca

Jeśli chcesz z nami nawiązać współpracę i dzięki temu zarabiać razem z nami możesz skorzystać z 3 atrakcyjncyh modeli współpracy:

 • dla firm - wspoółpraca handlowa, która polega na dalszej odsprzedaży oferowanych przez nas programów z atrakcyjnymi rabatami,
 • dla właścicieli stron - program partnerski, który polega na wypłacaniu przez nas prowizji za każdy zakup który nastąpił po przejściu z Twojej strony,
 • dla autorów programów - współpraca autorska, która polega na sprzedaży własnego oprogramowania w naszym sklepie.

Współpraca handlowa dla firm

Jeśli chcesz zamawiać oferowane przez nas oprogramowanie do dalszej odsprzedaży mamy dla Ciebie korzystną ofertę. Możesz zostać naszym partnerem dzięki czemu otrzymasz:

 • stały rabat na całą naszą ofertę oprogramowania dzięki czemu zyskujesz niższe ceny zakupu (tylko w przypadku dalszej odsprzedaży),
 • podczas dłuższej współpracy zapewnimy Ci dłuższe terminy płatności faktur i tym samym szybszą realizację zamówień,
 • dla najbardziej aktywnych partnerów przewidujemy dodatkowe indywidualne rabaty.

Jak zostać partnerem?

Wystarczy skontaktować się z nami w sprawie konkretnego produktu a my bezzwłocznie prześlemy ofertę cenową. Ofertę na programy, które posiadamy w stałej ofercie wysyłamy do 2 godzin a na programy, których w stałej ofercie nie posiadamy do 3 dni roboczych.

Przypominamy także, że oprócz oprogramowania znajdującego się na stałe w naszej ofercie oferujemy także możliwość zamówienia dowolnego innego programu.

Dodatkowe korzyści

Jako dystrybutor i sprzedawca oprogramowania w naszej standardowej ofercie oferujemy zazwyczaj niższe ceny niż konkurencja czy producent dlatego nawet bez dodatkowych rabatów oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zakupu. Dzięki dodatkowemu rabatowi otrzymujesz jeszcze bardziej atrakcyjne warunki zakupu.

Program partnerski dla właścicieli stron

Dzięki programowi partnerskiemu za każde zrealizowane zamówienie w naszym sklepie przez klienta przychodzącego z Twojej strony otrzymujesz prowizję od wartości zamówienia. Jedyne co musisz zrobić to podpisać z nami umowę i wstawić specjalny link (do strony głównej sklepu, kategorii bądź konkretnego programu) a całą resztą czyli sprawami księgowymi i rachunkowymi zajmiemy się już my.
UWAGA! Zamówienia składane przez program partnerski nie mogą być składane przez partrnera na poczet swoich prowizji!

Jak to działa?

 1. Umieszczasz specjalny link na swojej stronie który kieruje do naszego sklepu (na stronę główną sklepu, stronę kategorii lub konkretny program).
 2. Jeśli ktoś poprzez ten link przejdzie do naszego sklepu i dokona zakupu (w ciągu 90 dni od daty wejścia) Ty otrzymujesz prowizję od wartości zamówienia.
 3. W swoim panelu klienta na bieżąco możesz sledzić ilość przejść do naszego sklepu i złożone zamówienia.
 4. W momencie kiedy wartość prowizji osiągnie 250 zł brutto masz możliwość otrzymania pieniędzy.
 5. Jeśli prowadzisz firmę wystawiasz nam fakturę VAT a my dokonujemy przelewu na podane konto bankowe a jeśli jesteś osobą fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej my przesyłamy Ci rachunek oraz kwestionariusz i po odełsaniu go dokonujemy wpłaty na podane konto bankowe.

Jak zostać partnerem?

Wystarczy się zarejestrować w naszym sklepie a następnie skontaktować się z nami a my prześlemy umowę współpracy i po jej podpisaniu przez obie strony uzyksasz dostęp do swojego panelu, gdzie będziesz mógł/a śledzić na bieżąco ilość przekierowań i zakupów dokonanych z Twojej strony.

Więcej szczegółów o programie partnerskim

Współpraca dla autorów oprogramowania

Jeśli jesteś autorem lub producentem oprogramowania i chciałbyś skorzystać z nowego kanału dystrybucji swoich programów chętnie nawiążemy współpracę, polegającą na umieszczeniu Twojej oferty w naszym sklepie internetowym. Dzięki temu zyskasz:

 • powiększony zasięg dystrybucji swojego oprogramowania,
 • możliwość zwiększenia sprzedaży dzięki dotarciu do większej liczby potencjalnych klientów,
 • darmową reklamę swoich produktów w naszym sklepie.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt.