Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Warunki płatności i dostawy

Poniżej znajdują się warunki płatności za zamawiane oprogramowanie oraz sposób dostawy.

Płatność

Ze względu na typ licencji, która generowana jest dla konkretnego użytkownika, sprzedaż licencji jest usługą dlatego preferowaną formą płatności jest przedpłata.

Przelew

Przelew Zamówienie może być opłacone przelewem na rachunek bankowy, który powinien być dokonany w ciągu 7 dni od daty wystawienia proformy. Proforma jest wysyłana automatycznie po złożeniu zamówienia na podany w zamówieniu adres e-mail. Po zaakceptowaniu przez nas płatności wyślemy fakturę VAT i rozpoczniemy realizację zamowienia.

Przelewy24

Przelewy24 Zamówienie może być opłacone poprzez system płatności internetowych Przelewy24 w którym w bezpieczny i wygodny sposób można zapłacić szybkim przelewem (np. mTransfer, Płacę z Inteligo itp.), kartą kredytową oraz innymi metodami. Wpłatę należy dokonać w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. Po zaakceptowaniu przez nas płatności wyślemy fakturę VAT i rozpoczniemy realizację zamowienia.

PayByNet

PayByNet Zamówienie może być też opłacone poprzez system PayByNet w którym w bezpieczny i wygodny sposób można zapłacić szybkim przelewem. Aby skorzystać z tej metody płatności należy posiadać kontow jednym z banków: CityHandlowy, Milennium Bank, Alior Bank, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Banki Spółdziecze i Bank BPS, PlusBank i Bank Pekao. Wpłatę należy dokonać w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. Po zaakceptowaniu przez nas płatności wyślemy fakturę VAT i rozpoczniemy realizację zamowienia.

PayPal

PayPal Zamówienie może być też opłacone poprzez system PayPal, gdzie płatności można dokonać za pomocą karty kredytowej lub środków w systemie PayPal. Wpłatę należy dokonać do 7 dni od daty zamówienia. Po zaakceptowaniu przez nas płatności wyślemy fakturę VAT i rozpoczniemy realizację zamowienia.

Organy samorządowe i sektor publiczny

W wyjątkowych sytuacjach (organy samorządowe, sektor publiczny itp.) możliwe jest wystawienie faktury z 14-dniowym terminem płatności i na jej podstawie dokonanie płatności za zamówienie. Dla takiej formy płatności wymagane jest przesłanie skanu zamówienia jako podstawy do wystawienia faktury VAT.

Wysyłka

Wysyłka jest całkowicie darmowa - na nasz koszt!

Licencja

Licencja Ze względu na formę licencji (elektroniczna) wysyłka licencji następuje na wskazany w zamówieniu adres e-mail. Czas realizacji zamówienia zależny jest od zamawianego programu i odpowiednia informacja o czasie realizacji umieszczona jest w szczegółach programu.

Faktura VAT

Licencja Faktura VAT wysyłana jest drogą elektroniczną (zgodnie z Dziennikiem Ustaw z 28 grudnia 2010 Nr 249 poz. 1661) na podany w zamówieniu adres e-mail w dniu zaksięgowania przelewu. Faktura papierowa - jeśli zażyczy sobie tego klient jest wysyłana około 2-3 dni później pocztą tradycyjną listem zwykłym ekonomicznym. Wysyłka faktury jest na koszt sklepu.

Certyfikat i nośnik

Certyfikat i nośnik Jeśli zostanie dodatkowo zamówiony nośnik/certyfikat wysyłka następują po około 2-3 dniach od wysłania drogą elektroniczną licencji. Koszty wysyłki ponosi nasz sklep więc wysyłka jest darmowa. Jeśli zostanie zamówiony sam nośnik lub sam certyfikat przesyłka wysyłana jest wraz z fakturą VAT listem zwyklym ekonomicznym.

Uszkodzona przesyłka

Jeśli przesyłka będzie uszkodzona (np. uszkodzony nośnik, pognieciony certyfikat) prosimy o kontakt - wówczas wyślemy przesyłkę ponownie.


UWAGA! Ze względu na typ licencji, która generowana jest dla konkretnego użytkownika nie ma możliwości wysyłania licencji za pobraniem a także nie jest możliwy odbiór osobisty.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji to czas od momentu zaksięgowania płatności i przesłania potwierdzenia wpłaty do wysłania licencji drogą elektroniczną. Czas realizacji zamówienia dla każdego programu jest inny. Wynika to z faktu różnego czasu generowania kluczy licencyjnych przez producentów oprogramowania. Informacja o czasie realizacji jest podawana w szczegółach każdego programu.