Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Adobe Acrobat Pro DC

Adobe Acrobat Pro DC

2 128,27 zł brutto
1 730,30 zł netto

Producent: Adobe
WindowsWindowsMac
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto

Adobe Acrobat Pro DC to znane oprogramowanie do tworzenia, edycji, konwersji i zabezpieczania dokumentów PDF. Program zapewnia wygodną konwersję dowolnych plików do formatu PDF a także konwersję plików PDF do formatu MS Office, drukowanie do formatu PDF oraz funkcję OCR z zeskanowanych obrazów. Pozwala na wygodną edycję dokumentów czyli poprawki w treści, obracanie stron i innych operacji. Adobe Acrobat Pro DC pozwala także na łączenie wielu dokumentów w 1 scalony PDF. W pełni obsługuje tworzenie formularzy PDF, ich rozpowszechnianie i analizowanie odpowiedzi. Zapewnia także automatyzację recenzowania i komentowania w plikach a komentarze mogą być eksportowane do plików MS Word. Zatwierdzanie plików może odbywać się z użyciem cyfrowych podpisów. Najważniejsze funkcje programu Adobe Acrobat Pro DC:

  • Tworzenie plików PDF - możliwość drukowania dowolnych treści do popularnego i wszędzie tak samo wyglądającego dokumentu PDF, konwersji plików MS Office do PDF, skanowania obrazów do formatu PDF z rozpoznawaniem tekstu OCR oraz konwersji stron www do dokumentu PDF
  • Edycja plików PDF - Adobe Acrobat Pro DC oferuje możliwość wprowadzania drobnych poprawek do tekstu bez konieczności szukania oryginalnych plików. Można łatwo zmieniać treść, czcionki, akapity oraz edytować obrazy bezpośrednio w pliku PDF.
  • Eksport - program oferuje możliwość konwersji dokumentów PDF do formatu MS Office z zachowaniem formatowania czy czcionek. Konwersja dotyczy formatu tekstowego MS Word, arkuszy kalkulacyjnych MS Excel oraz prezentacji MS PowerPoint
  • Formularze - Adobe Acrobat Pro DC oferuje tworzenie i edycję formularzy PDF oraz zarządzanie nimi. Pozwala na łatwe udostępnianie formularza poprzez internet i szybko zbierać dane z uzupełnionych formularzy przez użytkowników. Formularze tworzy w błyskawiczny sposób, a gromadzenie odpowiedzi przy użyciu usługi FormsCenral zapewnia szybką analizę odpowiedzi. Dodatkowo program obsługuje konwersję istniejących formularzy na pliki PDF obsługujące wypełnianie.
  • Scalanie i łączenie PDF - możliwość szybkiego łączenia wielu różnych materiałów w 1 uporządkowany dokument PDF. Dodatkowo pliki PDF można wzbogacać o dźwięk czy video w formacie Adobe SWF i inne elementy interaktywne.
  • Recenzowanie i zatwierdzanie - Adobe Acrobat Pro DC pozwala na automatyzację recenzowania i zatwierdzania plików. Recenzenci mogą przeglądać dodane komentarze i odpowiadać na nie. Zapewnia eksport komentarzy do MS Word, zatwierdzanie za pomocą podpisów cyfrowych oraz uzyskiwanie podpisów innych osób w dokumentach.

Najważniejsze nowości w wersji Pro DC:

  • Dostęp - Korzystanie z urządzeń dotykowych. Błyskawiczny dostęp do ostatnio wyświetlanych plików w aplikacji Mobile Link. Czytanie głosowe plików PDF dzięki obsłudze funkcji VoiceOver w systemie Mac OS X
  • Edycja - Przekształcanie dokumentów papierowych w obsługujące edycję pliki PDF z czcionkami odpowiadającymi tekstowi źródłowemu. Zmienianie układu tekstu strony bez ręcznego modyfikowania akapitów. Dodawanie wierszy do list punktowanych i numerowanych z zachowaniem formatowania.
  • Poprawianie - Sprawdzanie pisowni całego dokumentu i poprawianie błędów. Przekształcanie dokumentów PDF z zachowaniem formatowania w gotowe do edycji pliki programów Word, Excel lub PowerPoint. Czyszczenie zdjęć dokumentów w celu usunięcia tła i dostosowania perspektywy
  • Formularze - wypełnianie, podpisywanie i wysyłanie formularzy z poziomu komputera lub urządzenia przenośnego. Szybsze wypełnianie formularzy dzięki indywidualnemu zbiorowi fragmentów tekstu

UWAGA! Licencja dotyczy dożywotniej elektronicznej polskiej wersji językowej. W sprawie zakupu licencji edukacyjnej prosimy o kontakt.

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows 7, 8, Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, Mac OS X 10.9, 10.10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program Adobe Acrobat Pro DC

Masz pytanie dotyczące programu Adobe Acrobat Pro DC? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Programy kupione razem z Adobe Acrobat Pro DC

-10%Total Commander

184,25 zł brutto
149,80 zł netto
więcej »

-11%WinRAR

145,88 zł brutto
118,60 zł netto
więcej »

IrfanView

53,14 zł brutto
43,20 zł netto
więcej »

-10%Total Commander + WinRAR

335,05 zł brutto
272,40 zł netto
więcej »

Inne programy w tej kategorii

Foxit PDF IFilter Server

3 011,53 zł brutto
2 448,40 zł netto
więcej »

Foxit PhantomPDF Standard 10

738,00 zł brutto
600,00 zł netto
więcej »

Solid PDF Tools

738,37 zł brutto
600,30 zł netto
więcej »

ScanWiz

276,63 zł brutto
224,90 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.