Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Articulate Studio '13 Pro

Articulate Studio '13 Pro

6 648,64 zł brutto
5 405,40 zł netto

Cennik jednostkowy Pomoc

1-4 » 6 648,64 zł
5-9 » 5 651,36 zł
10-24 » 5 318,89 zł
25-49 » 4 654,07 zł
50-99 » 3 989,14 zł
100-> » 3 324,32 zł
Windows
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

Articulate Studio '13 Pro to kompleksowe oprogramowanie do szybkiego tworzenia kursów e-learningowych. Program powala na szybkie tworzenie kursów na bazie prezentacji z programu PowerPoint, quizów, prezentacji, dodawania interaktywnych elementów i obiektów multimedialnych a także przekształcenie kursów do innych formatów. Wszystkie narzędzia zawarte w programie Articulate Rapid E-Learning Studio współpracują ze sobą płynnie i intuicyjnie. Można wstawić wybrane slajdy testów do kursu, ustawić opcje dotyczące sposobu w jaki uczestnicy nawigują na podstawie ich wyników. Nawet początkujący użytkownicy będą mogli łatwo i szybko tworzyć profesjonalne, interaktywne kursy e-learningowe. Articulate Studio '13 Pro to zestaw 4 programów:

Articulate Presenter '13 - szczegóły

Oprogramowanie wchodzące w skład Articulate Studio '13 służy do szybkiego przekształcania kursów stworzonych w PowerPoint do prezentacji opartych o technologię Flash. Program pozwala na szybkie rozpowszechnianie interaktywnych materiałów w formacie, który praktycznie każdy może obsłużyć.

Articulate Quizmaker '13 - szczegóły

Oprogramowanie do szybkiego tworzenia quizów wchodzące w skład Articulate Studio '13. Pozwala na pracę na bazie widoku formularza bądź pokazu slajdów i oferuje wiele typów pytań czy sposobów odpowiadania na nie. Formatem wyjściowym quizu jest Flash dzięki czemu quiz będzie dostępny praktycznie na każdej platformie czy systemie.

Articulate Engage '13

To szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie wchodzące w skład Articulate Studio '13 pozwala na tworzenie interaktywnych elementów. Możliwość tworzenia olśniewających interakcji, które zamieniają pasywnych obserwatorów w aktywnych uczniów powoduje że Engage jest idealnym dodatkiem do Articulate Presenter ’13 w tworzeniu wysokiej jakości kursów e-learningowych.

Articulate Replay

Oprogramowanie wchodzące w skład Articulate Studio '13 umożliwia łatwe nagrywanie obrazu z kamery internetowej i dodanie dowolnych multimediów. Pozwala w intuicyjny sposób łączyć klipy filmowe, zdjęcia czy muzykę do profesjonalnie wyglądających nagrań .

Jeśli jesteś zainteresowany/a większą liczbą licencji Articulate Studio prosimy o kontakt. Zobacz także:

Articulate Studio '13 wcześniej nazywało się Articulate Rapid E-Learning Studio. Jeśli wersja '09 została zakupiona po 11 listopada 2012 roku aktualizacja do wersji '13 jest darmowa. Jeśli zakup nastąpił wcześniej można dokonać płatnej aktualizacji. W sprawie aktualizacji prosimy o kontakt.

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP (SP3), 2003, Vista, 7, 8
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Wybrane zasady licencjonowania programu Articulate Studio '13 Pro:

  1. Pojedyncza licencja pozwala na używanie programu na 2 komputerach pod warunkiem, że należą one do tego samego licencjonowanego użytkownika i nie są używane w tym samym czasie.
  2. Wersja testowa może być używana przez 30 dni i nie posiada ograniczeń funkcjonaolnych.
  3. Licencja zezwala na komercyjne wykorzystywane programu.
  4. Jeśli licencja na poprzednią wersję '09 została zakupiona po 11 października 2012 roku aktualizacja do wersji '13 jest darmowa. Jeśli została zakupiona wcześniej aktualizacja jest odpłatna.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu Articulate Studio '13 Pro? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Programy kupione razem z Articulate Studio '13 Pro

-15%ABBYY FineReader 15 Standard

738,62 zł brutto
600,50 zł netto
więcej »

Instant Demo Professional Single User

1 350,91 zł brutto
1 098,30 zł netto
więcej »

Inne warianty programu

Articulate Studio '13 Pro EDU

3 324,32 zł brutto
2 702,70 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu Articulate Studio 13


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.