Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Articulate Studio '13 Pro EDU

Articulate Studio '13 Pro EDU

3 324,32 zł brutto
2 702,70 zł netto

Cennik jednostkowy Pomoc

1-4 » 3 324,32 zł
5-9 » 2 991,85 zł
10-24 » 2 659,38 zł
25-49 » 1 994,57 zł
50-99 » 1 662,10 zł
100-> » 1 329,75 zł
Windows
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

Articulate Studio '13 Pro EDU to kompleksowe oprogramowanie do szybkiego tworzenia kursów e-learningowych. Program powala na szybkie tworzenie kursów na bazie prezentacji z programu PowerPoint, quizów, prezentacji, dodawania interaktywnych elementów i obiektów multimedialnych a także przekształcenie kursów do innych formatów.. Wszystkie narzędzia zawarte w programie Articulate Rapid E-Learning Studio współpracują ze sobą płynnie i intuicyjnie. Można wstawić wybrane slajdy testów do kursu, ustawić opcje dotyczące sposobu w jaki uczestnicy nawigują na podstawie ich wyników.. Nawet początkujący użytkownicy będą mogli łatwo i szybko tworzyć profesjonalne, interaktywne kursy e-learningowe. Articulate Studio Pro '13 EDU to zestaw 4 programów:

Articulate Presenter '13 - szczegóły

Oprogramowanie wchodzące w skład Articulate Studio '13 służy do szybkiego przekształcania kursów stworzonych w PowerPoint do prezentacji opartych o technologię Flash. Program pozwala na szybkie rozpowszechnianie interaktywnych materiałów w formacie, który praktycznie każdy może obsłużyć.

Articulate Quizmaker '13 - szczegóły

Oprogramowanie wchodzące w skład Articulate Studio '13 służy do szybkiego tworzenia quizów. Pozwala na pracę na bazie widoku formularza bądź pokazu slajdów i oferuje wiele typów pytań czy sposobów odpowiadania na nie. Formatem wyjściowym quizu jest Flash dzięki czemu quiz będzie dostępny praktycznie na każdej platformie czy systemie.

Articulate Engage '13

To szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie wchodzące w skład Articulate Studio '13 które pozwala na tworzenie interaktywnych elementów. Możliwość tworzenia olśniewających interakcji, które zamieniają pasywnych obserwatorów w aktywnych uczniów powoduje że Engage jest idealnym dodatkiem do Articulate Presenter ’13 w tworzeniu wysokiej jakości kursów e-learningowych.

Articulate Replay

Oprogramowanie wchodzące w skład Articulate Studio '13 umożliwia łatwe nagrywanie obrazu z kamery internetowej i dodanie dowolnych multimediów. Pozwala w intuicyjny sposób łączyć klipy filmowe, zdjęcia czy muzykę do profesjonalnie wyglądających nagrań .

UWAGA! Ta wersja jest przeznaczona do zastosowań edukacyjnych czyli dla instytucji edukacyjnych i powiązanych oraz dla stundentów tychże instytucji (zobacz szczegóły w zakładce Licencja). Jeśli jesteś zainteresowany/a większą liczbą licencji Articulate Studio prosimy o kontakt. Zobacz także:

Articulate Studio '13 wcześniej nazywało się Articulate Rapid E-Learning Studio. Jeśli wersja '09 została zakupiona po 11 listopada 2012 roku aktualizacja do wersji '13 jest darmowa. Jeśli zakup nastąpił wcześniej można dokonać płatnej aktualizacji. W sprawie aktualizacji prosimy o kontakt.

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

Średnia ocenaocena (5)
System operacyjnyWindows XP (SP3), 2003, Vista, 7, 8
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Podziel się swoją opinią i oceń ten program!

Dodaj opinię

ocena
Ocena
Dodano 2016-04-20 10:46:24 przez Maciek
Perfekcyjne narzędzie do tworzenia ekranów do kursów e-learningowych opartych na flash-u. Wersja '13 zawiera kod dzięki któremu treści mogą wyświetlać się na telefonach z systemami: Android i OS. Jest możliwość wygenerowania HTML5 po konwersji z flasha - lecz szału wizualnego nie ma (muszą to dopracować).

Wybrane zasady licencjonowania programu Articulate Studio '13 Pro EDU:

  1. Pojedyncza licencja pozwala na używanie programu na 2 komputerach pod warunkiem, że należą one do tego samego licencjonowanego użytkownika i nie są używane w tym samym czasie.
  2. Wersja testowa może być używana przez 30 dni i nie posiada ograniczeń funkcjonaolnych.
  3. Jeśli licencja na poprzednią wersję '09 została zakupiona po 11 października 2012 roku aktualizacja do wersji '13 jest darmowa. Jeśli została zakupiona wcześniej aktualizacja jest odpłatna.

Jest to licencja edukacyjna. Nie może być wykorzystywana komercyjnie a uprawnione do jej użycia są:

  • Akredytowane instytucje edukacyjne - państwowe i prywatne szkoły oraz uczelnie wyższe
  • Publiczne i uniwersyteckie biblioteki
  • Uniwersyteckie szpitale i laboratoria zarządzane przez instytucje edukacyjne
  • Studenci, pracownicy uczelni i uczniowie domowi (wymagany e-mail w domenie uczelni)

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu Articulate Studio '13 Pro EDU? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Programy kupione razem z Articulate Studio '13 Pro EDU

Camtasia 2020 EDU

939,35 zł brutto
763,70 zł netto
więcej »

Inne warianty programu

Articulate Studio '13 Pro

6 648,64 zł brutto
5 405,40 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu Articulate Studio 13


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.