Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

FlexiPDF Standard 2017

FlexiPDF Standard 2017

269,00 zł brutto
218,70 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Producent: SoftMaker
WindowsWindows
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

FlexiPDF Standard 2017 to oprogramowanie do tworzenia, edycji i zabezpieczania plików PDF. Program zapewnia wygodne narzędzia edycyjne takie jak zmiana, formatowanie, usuwanie tekstu w plikach a także umożliwia podświetlanie dokonanych zmian. Umożliwia zmianę kolejności stron, dodawanie nowych a także usuwanie obecnych stron oraz łączenie wielu plików w 1 wspólny. Posiada wbudowaną wirtualną drukarkę dzięki czemu pliki PDF można tworzyć z praktycznie dowolnej aplikacji. FlexiPDF Standard posiada narzędzia do komentowania i zaznaczania tekstu w plikach a także dodawać pieczątki do dokumentów. Umożliwia wstawianie i edycję grafik a także posiada funkcję wyszukiwania i zamiany tekstu. Program wspiera wypełnianie formularzy PDF i zapewnia ochronę plików z użyciem szyfrowania AES. Najważniejsze funkcje programu FlexiPDF Standard 2017:

  • Tworzenie plików - możliwość generowania PDF z praktycznie każdej aplikacji, która ma funkcje wydruku dzięki wirtualnej drukarce a także zapewnia łatwe tworzenie albumów zdjęć.
  • Edycja plików - edycja tekstu, obrazów, wstawianie, przesuwanie i usuwanie stron i obrazów, wbudowane narzędzie do sprawdzania pisowni, dodawanie komentarzy, pieczęci i wypełnianie formularzy
  • Eksport PDF - FlexiPDF pozwala na eksport plików PDF do TextMaker lub Microsoft Word a także do formatu HTML czy obrazów w formatach JPEG, TIFF i PNG. Umożliwia także konwersję PDF do formatu ePUB.
  • Ochrona - program posiada wbudowane mechanizmy ochrony dokumentów PDF wykorzystując szyfrowanie AES, podświetlanie zmienionych elementów czy śledzenie zmian.

Program FlexiPDF w przypadku użytku prywatnego pozwala na instalację programu na 3 komputerach. W przypadku użytku komercyjnego pozwala na instalację programu na 3 komputerach ale używaniu go tylko przez 1 osobę.

Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacjido 7 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program FlexiPDF Standard 2017

Wybrane zasady licencjonowania programu FlexiPDF Standard 2017:

  1. Licencja dla użytku prywatnego pozwala na instalację programu na 3 komputerach.
  2. Licencja dla użytku komercyjnego pozwala na instalację programu na 3 komputerach ale używaniu go tylko przez 1 osobę.

Masz pytanie dotyczące programu FlexiPDF Standard 2017? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

novaPDF Standard

188,81 zł brutto
153,50 zł netto
więcej »

PDF Architect Pro + OCR Subscription

476,26 zł brutto
387,20 zł netto
więcej »

-17%PDF Editor Objects

369,37 zł brutto
300,30 zł netto
więcej »

PDF-XChange Pro

454,85 zł brutto
369,80 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.