Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

FontExplorer X Pro Mac

FontExplorer X Pro Mac

621,15 zł brutto
505,00 zł netto

Producent: Monotype GmbH
WindowsMac
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

FontExplorer X Pro Mac służy do zarządzania czcionkami, pobierania informacji o czcionkach oraz integruje się z systemem operacyjnym. Program umożliwia włączanie/wyłączenie czcionek, czyszczenie cache czcionek oraz grupowaniem czcionek w zestawy. Zapewnia wsparcie dla OpenType i umożliwia korzystanie z jego funkcji. Umożliwia podgląd czcionek poprzez dostosowywalną przeglądarkę, podgląd znaków oraz szczegółowe informacje o czcionkach. FontExplorer X Pro pozwala także na integrację z systemem Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8 i 10.9. Zapewnia obsługę brakujących czcionek w programach Adobe a także obsługę konfliktów, możliwość tworzenia kopii zapasowych, zaawansowany skaner czcionek oraz współpracę z FontExplorer X Server. Najważniejsze funkcje programu FontExplorer X Pro Mac:

  • Zarządzanie czcionkami - włączanie/wyłączanie czcionek, czyszczenie cache czcionek w systemie oraz w programach Adobe, Quark czy Microsoft, grupowanie czcionek w zestawy, tworzenie automatycznych zestawów, sortowanie czcionek na podstawie języka czy OpenType, wsparcie dla kolekcji czcionek Apple, podgląd rodziny czcionek, eksport czcionek, import czcionek z fonts.com lub czcionek Google poprzez technologię Skyfonts, import, zarządzanie i podgląd czcionek Web Fonts (WOFF i EOT)
  • Szczegóły czcionek - FontExplorer X Pro Mac umożliwia szczegółowy podgląd czcionek także z funkcjami OpenType, w pojedynczej linii bądź wielu liniach, listy czcionek, wszystkich znaków, informację w formie HTML i Unicode oraz eksport jako zip/obraz,
  • Integracja z systemem - program znakomicie integruje się z systemem Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8 i 10.9 i jest zoptymalizowany pod ekrany Retina, szybki podgląd czcionek wprost z listy a także udostępnianie podglądu czcionek poprzez e-mail, Message, Air Drop itp.
  • Obsługa brakujących czcionek - FontExplorer X Pro Mac posiada wtyczkę obsługującą brakujące czcionki w programach Adobe InDesign, InCopy, Illustrator, Photoshop i QuarkXPress. Pozwala także na obsługę konfliktów, backupu czcionek, zaawansowany skaner czcionek i umożliwia łączenie się z serwerem.
  • Inne funkcje - drukowanie - dodawanie i edycja szablonów, dołączanie własnych grafik w nagłówku i stopce, import/eksprot szablonów, tryb szerokiego ekranu, tryb przezroczystości. przezroczysty pokaz slajdów z czcionkami, klasyfikowanie czcionek, zintegrowany magazyn czcionek.

Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyMac OS X 10.6, 10.7, 10.8 i 10.9
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program FontExplorer X Pro Mac

Wybrane zasady licencjonowania programu FontExplorer X Pro Mac:

  1. Pojedyncza licencja może być użyta na większej liczbie komputerów jednak korzystać z niej może tylko 1 osoba, która zakupiła program.
  2. Wersja testowa posiada ograniczenie polegające na możliwości wydruku tylko 1 czcionki i braku możliwości łączenia się z serwerem.

Masz pytanie dotyczące programu FontExplorer X Pro Mac? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

FontExplorer X Server Mac

8 541,98 zł brutto
6 944,70 zł netto
więcej »

FontExplorer X Server Win

8 541,98 zł brutto
6 944,70 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu FontExplorer X


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.