Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

MDaemon Pro

MDaemon Pro

1 659,52 zł brutto
1 349,20 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Windows

 Pomoc

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

MDaemon Pro to wydajny serwer poczty elektronicznej będący znakomitą alternatywą dla Microsoft Exchange czy SBS. Wspiera takie protokoły jak IMAP, SMTP, POP3 i ActiveSync. Zapewnia wysoką wydajność, bezawaryjność, dostarcza wiele zaawansowanych funkcji a także posiada przyjazny interfejs użytkownika. MDaemon Server/Pro zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez wsparcie dla szyfrowania, posiada opcję archiwizacji wiadomości oraz współpracuje z urządzeniami przenośnymi. Posiada możliwość łączenia się poprzez przeglądarkę jako klient poczty oraz administrator. Posiada także wbudowany komunikator oraz możliwość migracji z Exchange. Najważniejsze funkcje programu MDaemon Pro:

  • Serwer poczty - obsługa protokołów IMAP, SMTP i POP3 oraz dobrą wydajność, wiele funkcji i przyjazny dla użytkownika interfejs. Dostępność w wielu językach i obsługa listy mailingowych, filtrowanie treści, wsparcie dla wiele domen i elastyczne zarządzanie
  • Bezpieczeństwo - MDaemon Messaging Server zawiera wiele warstw zabezpieczeń, takich jak techniki  kontroli Relay, osłony IP, uwierzytelnianie SMTP i wyszukiwania wstecznego aby zminimalizować ewentualne zagrożenia. Korzysta z zaawansowanych technik uwierzytelniania (VBR) i sprawdzania poprawności DKIM, DK, Sender-ID i SPF. W połączeniu z silnikiem antyspamowym, Bayesa, wsparciem dla SSL / TSL, ochronie rozproszenia wstecznego i SecurityPlus do aktywnego zapobiegania zapewnia wielopoziomową ochronę w celu zabezpieczenia komunikację wiadomości.
  • Archiwizacja - MDaemon Pro zawiera zintegrowaną funkcję archiwizacji wiadomości e-mail zgodnie z polityką bezpieczeństwa firmy
  • Urządzenia mobilne - możliwość dostępu do poczty e-mail, kalendarza, kontaktów czy zadań z poziomu urządzenia przenośnego. Program współpracuje z wieloma typami urządzeń mobilnych.
  • Klient E-mail - MDaemon Messaging Server zawiera klienta e-mail dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej - jest łatwy w użyciu i oferuje większość funkcji wymaganych w małych i średnich formach takich jak: współdzielenie folderów, kalendarze, kontakty, zadania czy notatki.
  • Zdalna administracja - narzędzie do zdalnej administracji serwerem przeznaczone dla administratorów zapewnia pełny dostęp do serwera z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Za jego pomocą można dodawać konta, edytować konfigurację czy przeglądać logi w razie problemów.
  • Migracja z Exchange - MDaemon Pro zawiera moduł do migracji danych z serwera Exchange za pomocą prostego kreatora.

Program MDaemon Messaging Server jest licencjonowany na 1 rok czasu i po tym okresie należy odnowić klucz. Program dostępny jest w wariantach zależnych od liczby klientów. W przypadku chęci odnowienia licencji bądź zakupu dla instytucji edukacyjnych bądź rządowych prosimy o kontakt. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP SP2, 2003 SP1, Vista, 2008, 7, 2012, 8
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Masz pytanie dotyczące programu MDaemon Pro? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

Relay Fax

1 005,65 zł brutto
817,60 zł netto
więcej »

-10%The Bat! Professional Upgrade

225,46 zł brutto
183,30 zł netto
więcej »

UserGate Mail Server

1 329,38 zł brutto
1 080,80 zł netto
więcej »

OE Quick Tools

180,07 zł brutto
146,40 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.