Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

NiceLabel Designer Pro

NiceLabel Designer Pro

3 053,97 zł brutto
2 482,90 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Producent: Euro Plus
WindowsWindows

 Pomoc

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

NiceLabel Designer Pro jest program do szybkiego tworzenia i wydruku etykiet z kodami paskowymi. Narzędzie to pomaga zaprojektować etykietę a następnie przeprowadza przez cały proces jej wydruku. Posiada wygodny interfejs przypominający edytor tekstu i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Umożliwia wykorzystanie gotowych szablonów, które mogą być wydrukowane na dowolnej drukarce etykiet. Dzięki temu etykiety niezależnie od wersji urządzenia są doskonale zaprojektowane i nie wymagają tworzenia wielu wariantów. NiceLabel Designer Pro pozwala także na wydruk etykiet w wielu językach a także blokowanie poszczególnych elementów w szablonach aby nie było możliwości ich zmiany np. przez przypadek. Przed wydrukiem możliwy jest podgląd etykiety i widok na różnych urządzeniach. Progranm współpracuje z dowolnym typem drukarkę (np. termalne, RFID, laserowe czy atramentowe). Najważniejsze cechy programu NiceLabel Designer Pro:

  • Projektowanie etykiet - szybkie tworzenie etykiet dzięki wygodnemu interfejsowi w sposób całkowicie graficzny wyglądający jak edytor tekstu. Możliwość wydruku etykiet w różnych językach.
  • Szablony - NiceLabel Designer Pro posiada bazę wbudowanych szablonów, które mogą być wykorzystane do własnych etykiet. Są całkowicie niezależne od drukarki czy wielkości papieru.
  • Inteligentne etykiety - program pozwala na tworzenie pół, których wartości są pobierane z plików Excel i Access, baz danych SQL Server, Oracle i MySQL, dowolnych źródeł danych poprzez mechanizm OLE DB i ODBC czy nawet własnych zapytań i funkcji.
  • Wydruk etykiet - NiceLabel Designer Pro minimalizuje błędy podczas przygotowania etykiet do druku umieszczając wszystkie potrzebne informacje i opcje w 1 oknie drukowania. Dodatkowo umożliwia blokowanie wybranych pół aby uniemożliwić ich przypadkową zmianę.
  • Uniwersalność - program jest niezależny od typu czy modelu drukarki etykiet. Współpracuje z drukarkami termalnymi, atramentowymi, RFID czy laserowymi. Dzięki temu nie trzeba specjalnie kupować zgodnej z programem drukarki co zaoszczędza czas i koszty,.

Program NiceLabel Designer Pro dostępny jest w wariantach zależnych od liczby drukarek i czasu Maintenance zapewniającego bezpłatne aktualizacje i wsparcie producenta.

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows 7, 8, 10, Server 2008, 2012, 2016, 2019
Licencjazależnie od wariantu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program NiceLabel Designer Pro

Wybrane zasady licencjonowania programu NiceLabel Designer Pro:

  1. Licencja na program jest wieczysta i dodatkowo może zawierać Maintenance na 1 rok lub 3 lata.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu NiceLabel Designer Pro? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

-15%YouCam 7 Deluxe

206,03 zł brutto
167,50 zł netto
więcej »

HyperCam 4 Home

227,80 zł brutto
185,20 zł netto
więcej »

-30%PhotoDirector 6 Suite + YouCam 6 Deluxe

622,50 zł brutto
506,10 zł netto
więcej »

Adobe Creative Cloud for Teams MLP

4 880,39 zł brutto
3 967,80 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.