Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

SecurityPlus for MDaemon

SecurityPlus for MDaemon

537,02 zł brutto
436,60 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Windows

 Pomoc

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

SecurityPlus for MDaemon zapewnia ochornę antywirusową i antyspamową dla serwera poczty MDaemon Pro. Usuwa wirusy z poczty przychodzącej i wychodzącej zanim zostaną przesłane do stacji roboczych. Wykrywa także spam, zapewnia ochronę przed epidemią wirusów, technologię RPD, powiadamianie o aktualizacjach i wiele innych funkcji.Zapewnia skanowanie w czasie rzeczywistym oraz logowanie zmian. Najważniejsze funkcje SecurityPlus for MDaemon:

  • Skanowanie antywirusowe - skanowanie wiadomości podczas każdej sesji SMTP skutecznie zatrzymując złośliwe oprogramowanie przed dostaniem się do sieci wewnętrznej. Jeśli zostanie wykryte zagrożenie wiadomość nie trafia do stacji roboczych klientów.
  • Ochrona Zero-Hour - SecurityPlus for MDaemon posiada technologię analizy w czasie rzeczywistym na podstawie wzorców dzięki czemu jest wydajniejszy niż zwykłe filtry i rozwiązania bazujące na sygnaturach. Nie wymaga reguł heurystycznych czy aktualizacji sygnatur. Zawiera ochronę w czasie rzeczywistym, moduł anty-spamowy, moduł anty-spyware i antyphishing.
  • Technologia RPD - rekurencyjne wykrywanie wzorców umożliwia ochronę nawet zmodyfikowanych wiadomości
  • Powiadamianie o pilnych aktualizacjach - SecurityPlus for MDaemon zapewia dodatkowe powiadamianie o pilnych aktualizacjach poza standardowym procesem aktualizacji. Jeśli zostanie wykryte zagrożenie wysokiego ryzyka przez Kasperskuy Lab baza programu zostaje autmoatycznie zaktualizowana.
  • Wszechstronna kontrola - wykrywanie zainfekowanych załączników zarówno w wiadomościach tekstowych jak i HTML. Jeśli zostanie wykryty zainfekowany załącznik ale wiadomość nie ma blokowana to można ją oczyścić, poddać kwarantannie, usunąć bądź zignorować.

Moduł SecurityPlus for MDaemon jest licencjonowany na 1 rok czasu i po tym okresie należy odnowić klucz. Program dostępny jest w wariantach zależnych od liczby klientów. W przypadku chęci odnowienia licencji bądź zakupu dla instytucji edukacyjnych bądź rządowych prosimy o kontakt. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP SP2, 2003 SP1, Vista, 2008, 7, 2012, 8
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Masz pytanie dotyczące programu SecurityPlus for MDaemon? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

eM Client 8 Pro for Business

181,06 zł brutto
147,20 zł netto
więcej »

Relay Fax

989,17 zł brutto
804,20 zł netto
więcej »

-10%The Bat! Professional Upgrade

222,63 zł brutto
181,00 zł netto
więcej »

OE Quick Tools

177,12 zł brutto
144,00 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.