Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Syncovery Professional Edition

-15%Syncovery Professional Edition

PROMOCJA -15%

287,45 zł brutto
244,28 zł brutto
198,60 zł netto

WindowsMac

 Pomoc

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

Syncovery Professional Edition to oprogramowanie do synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych komputerów z systemami Windows i Mac OS X. Synchronizacja może być uruchamiana w trybie ręcznym albo z poziomu harmonogramu zadań. Może współpracować z lokalnymi dyskami, napędami sieciowymi oraz innymi podłączonymi zasobami. Program wspiera FTP, SSH, HTTP, WebDAV, Amazon S3, Google Drive, Microsoft Azure, SugarSync, box.net i wielu innych dostawców usług w chmurze. Dodatkowo Syncovery Professional Edition można użyć kompresji ZIP oraz szyfrowania plików. W systemie Windows harmonogram może działać jako usługa bez potrzeby logowania się użytkownika na swoim koncie. Program wspiera także kilka trybów synchronizacji takich jak: standardowe kopiowanie, odbicie lustrzane czy inteligentne śledzenie. Dodatkowo posiada wygodny w użyciu interfejs graficzny i jest łatwy w użyciu. Najważniejsze funkcje programu Syncovery Professional Edition:

 • Synchronizacja i kopia zapasowa plików - tworzenie kompletnej struktury folderów w różnych lokalizacjach np. na PC, Mac, laptopach czy online. Nie ma limitu rozmiaru plików, ich liczby czy długości nazw. Program w pełni wspiera znaki Unicode dzięki czemu obsługuje pliki z nawami w różnych językach.Każda synchronizacja jest zapisywana jako profil dzięki czemu przy następnym uruchomieniu wystarczy wybrać profil i od razu uruchomić synchronizację. Program umożliwia także kopiowanie do 10 plików naraz co zwiększa wydajność synchronizacji.
 • Harmonogram - Syncovery Professional Edition umożliwia zapisanie synchronizacji w harmonogramie dzięki czemu może być uruchamiania w określonych dostępach czasu czy o określonej porze. Harmonogram może uruchamiać różne zadania w tym samym czasie a w systemie Windows może pracować jako usługa dzięki czemu użytkownik nie musi być zalogowany.
 • Usługi online - program wspiera różne protokoły takie jak: FTP, FTPS, SFTP/SSH, WebDAV, SSL, HTTP a także usługi w chmurze takie jak: Amazon S3 i zgodne, Microsoft Azure, Rackspace Cloud Files, Microsoft OneDrive Google Drive i Google Docs, DropBox, Box.com i wiele innych.
 • Kompresja i szyfrowanie - program zapewnia możliwość kompresji plików poprzez ZIP oraz ich szyfrowania algorytmem 256-bit AES. Do dekompresji i odszyfrowania wystarczy użyć wygodnego kreatora.
 • Wykrywanie przeniesionych plików - Syncovery Professional Edition wykrywa wszelkie zmiany na dysku i wdraża je poprzez synchronizację bez potrzeby usuwania i ponownego kopiowania.
 • Różne tryby synchronizacji - tryb SmartTracking został projektowany do obustronnej synchronizacji wykrywa wszelkie zmiany, usunięcia plików czy konflikty. Tryb Exact Mirror został zaprojektowany do jednostronnej synchronizacji i umożliwia usuwanie plików, które zostały wymazane ze źródłowej lokalizacji a także jeśli zostały zastąpione nowszą wersją. Tryb Unattended Mode wykonuje synchronizację bez żadnych ostrzeżeń czy pytań wg ustalonych ustawień.
 • Kopiowanie zablokowanych plików - Syncovery Professional Edition umożliwia wykorzystanie funkcji Volume Shadowing jesli plik został zablokowany. Jeśli dany plik nie może być zsynchronizowany zostanie pomięty i nastąpi ponowna próba jego synchronizacji.
 • Inne funkcje - wersjonowanie plików, kopiowanie na poziomie bloków, tryb bezpieczny dla baz danych, możliwość użycia kosza, maksi i filtry plików, łatwe wznawianie, wsparcie dla stref czasowych.

Program Syncovery Professional Edition dostępny jest w wariantach zależnych od systemu operacyjnego:

 • Windows
 • Mac OS X
 • Combo - na oba systemy

oraz w zależności od loiczby użytkowników:

 • Single User/Machine - dla 1 użytkownika / komputera
 • Family Pack - dla 5 komputerów do użytku domowego
 • Home Business - dla 2 użytkowników na 5 komputerach
 • FivePack Business - dla 5 użytkowników / komputerów

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

Zobacz także inne promocje!

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

Średnia ocenaocena (5)
System operacyjnyWindows, Mac OS X
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Podziel się swoją opinią i oceń ten program!

Dodaj opinię

ocena
Ocena
Dodano 2021-11-13 01:46:44 przez Andrzej
Działa super z najnowszą wersją
ocena
Ocena
Dodano 2016-02-19 11:57:56 przez KAPURED.pl
Program GENIALNY! Prosty w konfiguracji, skuteczny w działaniu.

Wybrane zasady licencjonowania programu Syncovery Professional Edition:

 1. Likcencja Single User/Machine zezwala na użycie programu przez 1 użytkownika na 1 komputerze w tym samym czasie. Może być zainstalowany na większej liczbie komputerów ale w tym samym czasie użyty tylko na 1 z nich przez 1 użytkownika.
 2. Licencja Family Pack zezwala na użycie programu na 5 komputerach ale tylko do użytku domowego.
 3. Licencja Home Business zezwala na użycie programu przez maks. 2 osoby na 5 komputerach w tym samym czasie. Może być zainstalowany na większej liczbie komputerów ale w tym samym czasie użyty tylko na 5 z nich.
 4. Licencja FivePack Business zezwala na użycie programu na 5 komputerach. Może być zainstalowany na większej liczbie komputerów ale w tym samym czasie użyty tylko na 5 z nich.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu Syncovery Professional Edition? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Programy kupione razem z Syncovery Professional Edition

PowerArchiver 2017 Professional

191,27 zł brutto
155,50 zł netto
więcej »

Inne programy w tej kategorii

-20%AOMEI Backupper Server

755,96 zł brutto
614,60 zł netto
więcej »

Backup4all Lite

110,70 zł brutto
90,00 zł netto
więcej »

PowerArchiver 2017 Professional

191,27 zł brutto
155,50 zł netto
więcej »

Backup4all Portable

332,10 zł brutto
270,00 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.