Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Themler Personal Edition

-25%Themler Personal Edition

PROMOCJA -25%

244,40 zł brutto
183,27 zł brutto
149,00 zł netto

Producent: Extensoft
WindowsWindowsMac
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

Themler Personal Edition to nowoczesne narzędzie do tworzenia szablonów stron dla popularnych systemów CMS blogów oraz stron internetowych. Posiada wiele unikatowych cech a w tym najważniejszą - może być wykorzystywany offline i online. Można go używać zarówno lokalnie albo jako wtyczka panelu administracyjnego wybranego systemu CMS. W obu przypadkach funkcjonalność Themler Personal Edition jest identyczna. Program w każdym momencie umożliwia podgląd szablonu "na żywo" a do działania wymaga jedynie przeglądarki internetowej Chrome lub Firefox. Umożliwia wstępne skonfigurowanie szablonu bazując na gotowych przykładach dzięki czemu nie trzeba go tworzyć od początku. Dzięki wsparciu technologii "przeciągnij i upuść" obsługa programu jest szybka i intuicyjna. Najważniejsze cechy programu Themler Personal Edition:

 • Niesamowita personalizacja - wygodny i rozbudowany interfejs użytkownika z setkami opcji zapewnia możliwość dostosowywania kolorów, czcionek, pozycji elementów, układów i wiele więcej.
 • Profesjonalne przygotowanie - nie ma potrzeby tworzenia projektów od początku - program Themler Personal Edition zapewnia szybkie przygotowanie zestawu opcji i konfiguruje wstępnie szablony.
 • Wygoda obsługi - program może być używany zarówno w trybie offline (na komputerze) jak i online (w gotowym systemie CMS) dzięki czemu jest bardzo elastyczny w pracy. Program wspiera także mechanizmy "przeciągnij i upuść" dzięki czemu jest bardzo prosty i intuicyjne.
 • Setki kontrolek - program Themler Personal Edition posiada setki wbudowanych kontrolek dzięki którym można dowolnie personalizować swoje szablony a także wzbogacać je o dodatkowe elementy.

Cechy edycji Personal Edition:

 • Wsparcie dla szablonów - tworzenie i eksport nieograniczonej liczby szablonów dla statycznych stron internetowych oraz WordPress
 • Technologie - ponad 100 kontrolek, wsparcie dla tabletów i urządzeń mobilnych, obsługa HTML5 i Bootstrap 3
 • Współpraca z Artisteer - Themler Personal Edition ma możliwość wykorzystania ponad 800 gotowych szablonów dla programu Artisteer a także możliwość importu szablonów z programu Artisteer (w chwili obecnej tylko WordPress)
 • Zewnętrzne obrazy - możliwość wykorzystania darmowych obrazów

UWAGA! Licencja na program Themler Personal Edition pozwala na korzystanie także z programu Artisteer Home/Academic Edition. Natomiast posiadając licencję na program Artisteer Home/Academic Edition z ważną subskrypcją na aktualizację można używać Themler Personal Edition bezpłatnie.

Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

Zobacz także inne promocje!

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

Średnia ocenaocena (4)
System operacyjnyWindows Vista, 7, 8, 10, Mac OS X 10.5+
Licencjana 1 rok (aktualizacje)
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Podziel się swoją opinią i oceń ten program!

Dodaj opinię

ocena
Ocena
Dodano 2016-05-17 07:39:54 przez deuterol
Program całkiem Ok, ale później po postawieniu strony na Wordpress i edycji z poziomu edytora wordpressa niektóre rzeczy się sypią.

Zobacz filmy prezentujące program Themler Personal Edition

Wybrane zasady licencjonowania programu Themler Personal Edition:

 1. Licencja na program Themler Personal Edition pozwala na korzystanie także z programu Artisteer Home/Academic Edition. Natomiast posiadając licencję na program Artisteer Home/Academic Edition z ważną subskrypcją na aktualizację można używać Themler Personal Edition bezpłatnie.
 2. Licencja jest dożywotnia i obejmuuje 1 rok bezpłatnych aktualizacji. Po tym okresie można albo wykupić przedłużenie aktualizacji na kolejny rok albo nadal używać ostatnio zainstalowanej wersji.
 3. Licencja pozwala na użytek zarówno domowy jak i komercyjny.
 4. Program można zainstalować na 2 komputerach (np. stacjonarny i laptop) ale tylko jeśli drugi komputer jest używany np. podczas podróży. Nie jest dopuszczalne używanie programu na 2 komputerach naraz bądź na 2 komputerach na stałe w tej samej lokalizacji.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu Themler Personal Edition? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

-25%Themler Business Edition

490,77 zł brutto
399,00 zł netto
więcej »

Themler One Year Upgrade Period

111,68 zł brutto
90,80 zł netto
więcej »

-25%Themler E-commerce Edition

613,77 zł brutto
499,00 zł netto
więcej »

-25%Themler Pro Edition

736,77 zł brutto
599,00 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu Themler


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.