Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

ViaCAD Pro v.14

ViaCAD Pro v.14

2 453,85 zł brutto
1 995,00 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Producent: Punch! Software
WindowsMac

 Pomoc

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

ViaCAD Pro stanowi środowisko, które pozwoli skoncentrować się na projektowaniu, a nie oprogramowaniu. Innowacyjny interfejs użytkownika pozwoli swobodnie pracować w świecie 3D. W połączeniu z zaawansowanymi narzędziami, podpowiedziami, wskazówkami i pomocą on-line nawet początkujący projektant może szybko opanować nasz program. ViaCAD Pro korzysta ze zintegrowanych narzędzi 2D i 3D do projektowania modeli metodami powierzchniowymi, bryłowymi oraz Subdivision i zawiera wszystkie funkcje dwóch poprzednich wersji ViaCAD 2D v.10 oraz ViaCad 2D/3D v.10. Dzięki dodanej technologii SubD można szybko utworzyć model o swobodnych kształtach i przesłać do drukarki 3D. Dowolne sposoby modelowania połączone z przejrzyście tworzonym drzewem historii zapewniają szybkie wprowadzanie modyfikacji i gwarantują krótki czas pracy. Najważniejsze funkcje programu ViaCAD Pro:

  • Modelowanie powierzchni metodą podziału - SubDivision - najnowsza wersja programu ViaCAD Pro v9 została wzbogacona o technologię SubDivision, dzięki której użytkownik odkrywa nowy świat modelowania 3D. Z prostych kształtów (prymitywów) oraz narzędzi zawartych w programie każdy jest w stanie w szybkim czasie uzyskać bardzo ciekawe, a zarazem skomplikowane formy.
  • Modelowanie bryłowe - ViaCAD Pro zawiera precyzyjne polecenia do projektowania bryłowego, które można podzielić na następujące grupy: tworzenie prymitywów, projektowanie brył z krzywych tworzących, modyfikacja utworzonych cech, czy ścian, operacje Boolean, powierzchnie wiedzione, tworzenie cech.
  • Zaawansowane modelowanie powierzchniowe - ViaCAD Pro zawiera polecenia powierzchniowe do swobodnego projektowania zaawansowanych kształtów. Unikatową cechą programu jest praca hybrydowa, która gwarantuje, że użytkownik może projektować jedncześnie korzystając z brył jak i powierzchni.
  • Inteligentne Połączenia Meblarskie - wersja dziewiąta rozwinęła skrzydła i objęła zakres technologii połączeń drewnianych. Zagadnienia te są nad wyraz ciekawe i wymagające. Dzięki nowym narzędziom użytkownik w sposób automatyczny tworzy połączenia meblarskie. Dodatkowo można w intuicyjny sposób wprowadzić zmiany poprzez dobrze znane okno dialogowe Inspektora.
  • Renderowanie w ViaCAD Pro - Z serii ViaCAD tylko w wersji Pro użytkownik może cieszyć się zaawansowanym renderingiem. Do codziennej pracy użytkownik otrzymuję bogatą bibliotekę materiałów oraz przydatne narzędzia do utworzenia realistycznego wyglądu.
  • Analiza powierzchni - narzędzie do analizy powierzchni w ViaCad Pro wprowadza znaczne usprawnienie w obserwacji gładkości samej powierzchni. Narzędzie obejmuje krzywizny, połączenia żebrowe, Krzywiznę Gaussa, minimalnych i maksymalnych promieni. Analiza powierzchni jest szczególnie przydatna przy sąsiadujących powierzchniach.
  • Wzdłuż krzywej - Funkcja umożliwia nałożenie kształtu wzdłuż krzywej. Nakładany kształt będzie automatycznie rozciągnięty lub skrócony w zależności od krzywej.
  • Wymiana danych - ViaCAD Pro współdzieli dane z AutoCAD i Adobe Illustrator. ViaCAD Pro korzysta z jądra, które umożliwia pracę z danymi SAT, IGES, STEP i DXF / DWG. Dodatkowo ViaCAD Pro pozwala na import danych OBJ, STL, czy VRML.

Program ViaCAD Pro dostępony jest w wariancie licencji wieczystej bądź subskrypcji rocznej. Zobacz także:

Strona www Strona wwwZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

Średnia ocenaocena (5)
System operacyjnyWindows, Mac OS X
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Podziel się swoją opinią i oceń ten program!

Dodaj opinię

ocena
Ocena
Dodano 2018-12-14 10:06:06 przez Darek
Wszystko OK

Masz pytanie dotyczące programu ViaCAD Pro v.14? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

ViaCAD 2D v.14

350,55 zł brutto
285,00 zł netto
więcej »

ViaCAD 2D/3D v.14

993,23 zł brutto
807,50 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu ViaCAD


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.