Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Xara Designer Pro X365

Xara Designer Pro X365

1 272,68 zł brutto
1 034,70 zł netto

WindowsWindows
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

Xara Designer Pro X365 jest zintegrowanym pakietem do projektowania grafiki, edycji zdjęć, stron internetowych, DTP, dokumentów czy wydruku. Obejmuje wszystkie funkcje programów i szablony z Web Designer 365 Premium, Photo & Graphic Designer i Page & Layout Designer. Dzięki temu umożliwia tworzenie i publikowanie stron internetowych, tworzenie grafiki oraz edycję zdjęć a także przetwarzanie dokumentów i DTP. W skład pakietu Xara Designer Pro X365 wchodzą:

  • Xara Web Designer 365 Premium - oprogramowanie do tworzenia stron internetowych w sposób graficzny. Bazuje na szablonach i nie wymaga od użytkownika znajomości języka HTML/CSS. Umożliwia szybkie i łatwe tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem szablonów oraz wbudowanych elementów graficznych.
  • Xara Photo & Graphic Designer 365- oprogramowanie do edycji zdjęć i grafiki, prac projektowych oraz możliwościami poprawiania jakości zdjęć . Umożliwia tworzenie panoram, szybkie skalowanie, narzędzia do rysowania, kreatywne efekty, cienie, edycję obiektów, wsparcie dla PSD i wielu innych formatów.
  • Xara Page & Layout Designer 11 - program łączy wszystkie funkcje formatowania tekstu i stron w typowym edytorze tekstu czy DTP z oprogramowaniem do edycji obrazu, edycji zdjęć czy ilustracji, w celu uzyskania w pełni zintegrowanego i elastycznego narzędzia do przetwarzania dokumentów.

Program Xara Designer Pro X365 jest pakietem 3 programów w niższej wspólnej cenie. Licencja zawiera 1-roczną subskrypcję na aktualizacje i usługi online. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows Vista, 7, 8, 10
Licencjana 1 rok (aktualizacje)
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program Xara Designer Pro X365

Wybrane zasady licencjonowania programu Xara Designer Pro X365:

  1. Licencja zawiera 1-roczną subskrypcję na aktualizacje i usługi online takich jak: hosting M, Premium Xara Online Designer, Online Content Catalog

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu Xara Designer Pro X365? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

CNSearch

546,86 zł brutto
444,60 zł netto
więcej »

phpDesigner Personal License

142,93 zł brutto
116,20 zł netto
więcej »

Artisteer Standard One Year Upgrade Period

280,44 zł brutto
228,00 zł netto
więcej »

Geobaza

450,43 zł brutto
366,20 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.