Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

CCleaner

CCleaner

CCleaner to oprogramowanie numer 1 do oczyszczania systemu Windows. Zapewnia ochronę prywatności online i czyni komputer szybszym i bezpieczniejszym. Jest łatwy w użyciu i zajmuje niewiele mniejsca na dysku. Działanie programu polega głównie na usuwaniu zbędnych plików, czyszczeniu historii aktywności w różnych aplikacjach oraz usuwaniu niepotrzebnych wpisów z rejestru Windows.

CCleaner usuwali pliki tymczasowe, historię przeglądanych stron, ciasteczka, historię pobierania plików czy dane z formularzy w przeglądarkach Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari i wielu innych. Oprócz tego opróżnia kosz, czyści ostatne dokumenty, pliki logów, schowek, cache DNS, zrzuty pamięci czy błedy z systemu Windows.

CCleaner dodatkowo posiada narzędzie do czyszczenia rejestru ze zbędnych wpisów co przyśpuiesza pracę systemu. Wersje biznesowe i sieciowe programu przeznaczone są dla firm i posiadają bogatszą funkcjonalność taką jak: zdalne zarządzanie, raportowanie, analizę stanu komputerów, pracę w wielu sieciach czy wsparcie techniczne producenta. Są także dostępne jako licencje wielostanowiskowe.

Producentem programu CCleaner jest firma Piriform Ltd a sam program został wielokrotnie nagrodzony w różnych czasopismach i portalach internetowych.

Zobacz także:

Warianty i edycje oprogramowania CCleaner

Nie znaleziono żadnych edycji i wariantów tego programu

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.