Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

DameWare

DameWare

DameWare to znane oprogramowanie firmy Solarwinds służące do zdalnego zarządzania stacjami roboczymi, serwerami oraz infrastrukturą Active Directory. Zarządzanie może odbywać się z poziomu komputera jak i urządzenia z systemem Android, iOS.

DameWare Remote Support

Oprogramowanie to zapewnia zdalną obsługę użytkowników, administrację serwerami Windows, stacjami roboczymi, laptopami i drukarkami poprzez zcentralizowaną konsolę w stylu Eksploratora. Umożliwia także zarządzanie domenami Windows Active Directory. Pozwala na eksportowanie informacji ze zdalnych maszyn takich jak dane dotyczące komputerów, dysków twardych, grup użytkowników, drukarek, WMI i innych. Więcej o DameWare Remote Support.

DameWare Mini Remote Control

Oprogramowanie to dostarcza szybkie, bezpieczne i proste zarządzanie komputerami z systemem Windows, Mac OS X i Linux. Posiada wbudowany chat pozwalający na komunikację z użytkownikami zdalnych komputerów i pozwala na współdzielenie sesji i ekranu, wykonywanie zrzutów ekranu i przesyłanie plików. Instalowanie agentów odbywa się "w locie" bez potrzeby restartowania komputera zdalnego a sam program pozwala na restartowanie czy uruchamianie zdalnych komputerów. Więcej o DameWare Mini Remote Control

Licencjonowanie DameWare

Programy DameWare są licencjonowane na użytkownika a nie na komputer. Oznacza to, że zakp dotyczy wybranego wariantu w którym ograniczona jest liczba jednocześnie uruchomionych programów administracyjnych. Liczba zainstalowanych agentów jest nieograniczona.

Zobacz także:

Warianty i edycje oprogramowania DameWare

dameware-mini-remote-control

DameWare Mini Remote Control

DameWare Mini Remote Control to oprogramowanie do zdalnego zarządzania serwerami, maszynami z WIndows i rozwiązywania problemów...
1 431,47 zł brutto
1 163,80 zł netto
więcej »
dameware-remote-support

DameWare Remote Support

DameWare Remote Support (dawniej DameWare NT Utilities) to oprogramowanie do zdalnego zarządzania i administrowania serwerami Windows,...
2 015,11 zł brutto
1 638,30 zł netto
więcej »

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.