Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

EaseUS Todo Backup

Easeus Todo Backup

EaseUS Todo Backup to oprogramowanie firmy EaseUS służące do wykonywania kopii bezpieczeństwa (backupu) oraz jego przywracania w razie potrzeby. Jest to doskonałe rozwiązanie do ochrony danych takich jak dokumenty, poczta e-mail, pliki muzyczne, zdjęcia, filmy i inne wartościowe dane. Oprogramowanie dostępne jest w kilku wariantach zależnych od przeznaczenia.

EaseUS Todo Backup Workstation

Ta wersja jest przeznaczona dla stacji roboczych czyli komputerów stacjonarnych, laptopów czy ultrabooków. Umożliwia szybkie wykonanie kopii bezpieczeństwa zaledwie 1 kliknięciem. Znakomicie nadaje się dla biur i małych firm. Pozwala na wykonywanie kopii systemu, plików, dysków i partycji oraz kopię pełną, przyrostową, różnicową i zaplanowaną. Pozwala także na tworzenie uruchamialnych dysków CD. Współpracuje z systemami Windows XP, Vista, 7, 8. Dowiedz się więcej o EaseUS Todo Backup Workstation.

EaseUS Todo Backup Server

Ta wersja jest przeznaczona do wykonywania backupu na serwerach Windows Server 2003, 2008, 2012, SBS 2003, 2008. Oprócz tego wspiera także deskotopowe systemy, systemy plików FAT i NTFS, RAID, dyski MBR i GPT oraz dyski dynamiczne. Pozwala na zdalne zarządzanie poprzez konsolę oraz przywracanie systemu na innym sprzęcie. Umożliwia klonowanie dysków i partycji, sprawdzanie integralności danych, trwałe usuwanie danych oraz montowanie obrazów dysków. Dowiedz się więcej o EaseUS Todo Backup Server.

EaseUS Todo Backup Advanced Server

Ta wersja także jest przeznaczona dla serwerów. Wspiera tworzenie kopii i jej przywracanie dla programu MS Outlook oraz P2V. Umożliwia kompresję, zabezpieczenie hasłem czy powiadamianie mailem. Od wersji Server różni się tym, że pozwala na wykonywanie kopii danych z programów MS Exchange i baz danych MS SQL. Dowiedz się więcej o EaseUS Todo Backup Advanced Server.

EaseUS Todo Backup Technician

Ta wersja jest przeznaczona dla techników obsługujących firmy. Licencja zezwala na instalację programu na komputerach klientów w nieograniczonej ilosci. Licencja jednak nie jest wieczysta a dostępna jest na 1 rok lub 2 lata. Po tym okresie jeśli program nadal ma być używany licencja musi zostać odnowiona. Dowiedz się więcej o EaseUS Todo Backup Technician.

Zobacz także:

Warianty i edycje oprogramowania EaseUS Todo Backup

-20%easeus-todo-backup-advanced-server

EaseUS Todo Backup Advanced Server

EaseUS Todo Backup Advanced Server jest zaawansowanym narzędziem do wykonywania kopii bezpieczeństwa i obrazów dysków dla serwerów i...
1 174,53 zł brutto
954,90 zł netto
więcej »
-20%easeus-todo-backup-server

EaseUS Todo Backup Server

EaseUS Todo Backup Server jest narzędziem do wykonywania kopii bezpieczeństwa i obrazów dysków dla serwerów i SMB. Umożliwia łatwe...
781,79 zł brutto
635,60 zł netto
więcej »
-20%easeus-todo-backup-technician

EaseUS Todo Backup Technician

EaseUS Todo Backup Technician jest zaawansowanym narzędziem do wykonywania kopii bezpieczeństwa i obrazów dysków dla serwerów i SMB....
3 924,44 zł brutto
3 190,60 zł netto
więcej »
-20%easeus-todo-backup-workstation

EaseUS Todo Backup Workstation

EaseUS Todo Backup Workstation jest narzędziem do wykonywania kopii bezpieczeństwa (backupu) oraz jego przywracania przeznaczonym dla...
192,50 zł brutto
156,50 zł netto
więcej »

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.