Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

FlippingBook Publisher

FlippingBook Publisher

FlippingBook Publisher to znane oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych publikacji na bazie dowolnych dokumentów. Program pozwala na dostosowywanie wyglądu czy funkcjonalności a dzięki temu stworzona publikacja wygląda profesjonalnie i może mieć formę katalogu, magazynu, broszury, prezetnacji, książki czy galerii zdjęć.

FlippingBook został stworzony dla wszystkich, którzy cenią profesjonalny wygląd i komfort czytania. Głównym celem programu jest tworzenie doskonale wyglądających publikacji dla dowolnych urządzeń w tym mobilnych. Program dodaje realistyczny efekt przewracania kartek, intuicyjny interfejs czytania, pozwala na szybkie dostarczenie treści i wspiera urządzenia oparte o iPhone/iPad czy Android. Umożliwia dodanie własnego logo, posiada 10 wbudowanych tematów graficznych, 4 typy preloader-a i zaawansowane możliwości ustawień.

FlipingBook Publisher umożliwia osadzanie w publikacjach filmów, dźwięków, odnośników do innych stron czy animacji Flash. Program posiada wbudiowane narzędzia do dystrybucji publikacji i umożliwia ich eksport do sklepu App Store i Google Play, osadzanie na stronach internetowych. publikacje offline, udostępnianie w chmurze czy w cyfrowym schowku.

FlippingBook Publisher dostępny jest w kilku wariantach różniących się funkcjonalnością i liczbą komputerów na których można go zainstalować w ramach 1 licencji.

Zobacz także:

Warianty i edycje oprogramowania FlippingBook Publisher

flippingbook-publisher-business

FlippingBook Publisher Business

FlippingBook Publisher Business umożliwia tworzenie publikacji na bazie dowonych typów dokumentów źródłowych takich jak PDF, Word,...
5 654,56 zł brutto
4 597,20 zł netto
więcej »
flippingbook-publisher-professional

FlippingBook Publisher Professional

FlippingBook Publisher Professional umożliwia tworzenie publikacji na bazie dowonych typów dokumentów źródłowych takich jak PDF,...
3 390,50 zł brutto
2 756,50 zł netto
więcej »

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.