Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

PowerDVD

PowerDVD

PowerDVD firmy Cyberlink to najbardziej znane oprogramowanie do odtwarzania multimediów na rynku. Od lat rozwijane stanowi jedyne w swoim rodzaju narzędzie, które daje niezwykłą funkcjonalność w połączeniu z prostotą obsługi. Program integruje znakomity odtwarzacz, aplikacje mobilne oraz usługi w chmurze aby zapewnić doskonały ekosystem, który pozwoli cieszyć się ulubionymi multimediami na dowolnym urządzeniu.

PowerDVD stanowi uniwersalny odtwarzacz dla dowolnych typów multimediów takich jak: Blue-Ray, Blue-Ray 3D, dyski DVD, filmy w formatach MKV, MPG4, AVCHD oraz filmy w rozdzielczości UltraHD 4K. Pozwala także na odtwarzanie muzyki MP3, FLAC, ALAC a także zdjęć, pokazu slajdów czy zawartości portali YouTube, Facebook, Vimeo czy Flickr. Program stanowi centrum multimedialne i pozwala na odtwarzanie multimediów z komputera lokalnego, domowej sieci, chmury czy portali społecznościowych. Umożliwia zarządzanie multimediami w 1 miejscu, tworzenie playlist czy przeglądanie filmów i zdjęć w trybie kalendarza.

Zobacz także:

Warianty i edycje oprogramowania PowerDVD

-10%powerdvd-22-standard

PowerDVD 22 Standard

PowerDVD 22 Standard to najbardziej znane na świecie oprogramowanie do odtwarzania filmów i plików multimedialnych zapewniające...
288,68 zł brutto
234,70 zł netto
więcej »
-10%powerdvd-22-ultra

PowerDVD 22 Ultra

PowerDVD 22 Ultra to najbardziej znane na świecie oprogramowanie do odtwarzania filmów i plików multimedialnych zapewniające...
481,18 zł brutto
391,20 zł netto
więcej »

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.