Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

PowerDirector 19

PowerDirector 18

PowerDirector 19 to rodzina programów do tworzenia i edycji nagrań wideo. Umożliwia szybkie tworzenie filmów, dodawanie dźwięku, wzbogacanie ich o dodatkowe efekty dając fantastyczne profesjonalnie wyglądające nagrania.

PowerDirector 19 wprowadza edycję filmów na nowy poziom i oferuje wysoką wydajność, zaawansowane możliwości a przy tym przyjazny interfejs i łatwość użycia. Umożliwia edycję filmów, dźwięku czy kolorów a także posiada rozbudowane narzędzia do ulepszania nagrań. Zawiera także szereg dodatków nadających unikatowe efekty do nagrań czyniąc je bardziej profesjonalnymi i unikatowymi.

Rodzina PowerDirector składa się z kilku programów różniących się funkcjonalnością, dodatkami i efektami.

Warianty i edycje oprogramowania PowerDirector 19

-20%powerdirector-19-ultimate

PowerDirector 19 Ultimate

PowerDirector 19 Ultimate to potężne oprogramowanie, które zapewnia proste i szybkie tworzenie profesjonalnych nagrań wideo. Jest...
490,40 zł brutto
398,70 zł netto
więcej »
-20%powerdirector-19-ultra

PowerDirector 19 Ultra

PowerDirector 19 Ultra to oprogramowanie, które zapewnia proste i szybkie tworzenie domowych nagrań wideo. Dzięki innowacyjnym...
377,24 zł brutto
306,70 zł netto
więcej »

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.