Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

SQLYog

SQLYog

Oprogramowanie SQLYog firmy Webyog to jedno z najlepszych narzędzi do zarządzania bazami danych MySQL. Rozwijane od wielu lat posiada ogromne możliwości a dzięki stale ulepszanemu interfesowi jest niezwykle wygodne i wydajne w pracy. Pozwala na wykonywanie typowych zadań administracyjnych takich jak tworzenie baz danych, dodawanie tabel, widoków czy triggerów jak i tych bardziej zaawansowanych takich jak migracja baz, tworzenie kopii zapasowych i synchronizacja, profilowanie czy diagnostyka. Oprócz tego posiada typowe funkcje takie jak modyfikacja danych, wizualne narzędzia do tworzenia zapytań, porównań danych czy tworzenie schematów.

SQLYog jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla początkujących użytkowników jak i zaawansowanych programistów. Dzięki wygodnemu interfejsowi i szybkości działania niezwykle poprawia wydajność i komfort pracy. Umożliwia łączenie się z bazami danych poprzez HTTP/HTTPS a także SSL czy tunelowanie SSH co dodatkowo czyni go bardzo bezpiecznym narzędziem. Pozwala także na planowanie zadań takich jak wykonywanie kopii, synchronizacja czy migracja.

SQLYog posiada także wygodne narzędzia do wprowadzania, edycji czy usuwania danych. Pozwala na zarządzanie kluczzmi obcymi, tworzenie indeksów czy import danych z zewnętrznych źródeł. Można nawiązywć wiele połączeń z różnymi bazami danych a każde połączenie jest umieszczane w osobnej zakładce.

SQLYog dostępny jest w 3 wariantach zależnych od funkcjonalności a także można go zakupić z dodatkowym wsparciem technicznym producenta. Zobacz także

Warianty i edycje oprogramowania SQLYog

sqlyog

SQLYog

SQLYog jest potężnym narzędziem do zarządzania bazami danych MySQL. SQLYog stanowi doskonały Front End dla MySQL'a i...
1 310,69 zł brutto
1 065,60 zł netto
więcej »

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.