Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Trimble SketchUp Pro

Trimble SketchUp

Trimble SketchUp Pro to oprogramowanie do rysowania i modelowania 3D, które znakomicie nadaje się dla architektów czy projektantów w wielu różnych branżach. Jest cenione za prosty interfejs, ogromne możliwości i przystępną cenę. Jego zastosowania są bardzo szerokie zaczynając od architektury, projektowania konstrukcji czy renderowania a kończąc na zastosowaniach inżynieryjnych, projektowaniu wnętrz, zagospodarowania terenu czy projektowaniu gier. Użytkownicy cenią ten program za niezwykłą prostotę. Wystarczy narysować kilka linii czy kształtów a następnie szybko zamienić je na modele 3D, które zaś można rozciągać, obracać czy kopiować we własnego uznania.

Trimble SketchUp Pro prezentuje innowacyjne i unikatowe podejście do projektowania 3D. Nie wymaga od użytkownika dużych umiejętności czy poświęcania zbędnego czasu na tworzenie projektów. Modele można tworzyć wprost ze szkicownika. Dodatkowo program ma dostęp do bogatego magazynu gotowycyh darmowych modeli 3D, które można wykorzystać we własnych projektach zamiast tracić czas na ich żmudne samodzielne tworzenie. Dzięki temu można skupić się tylko na konkretnej pracy bez straty czasu na mniej istotne szczegóły.

Trimble SketchUp Pro zawiera także program LayOut, który pozwala na wykonanie rysunków wybranych modeli takich jak plany, sekcje, elewacje czy perspektywy. Pozwala na dodawanie widoków modeli, wybieranie skali, ustawianie grubości linii i rozmiarów. Następnie efekty pracy można zapisać w formacie PDF, jako obraz czy plik CAD. To wszystko sprawia, że program jest wykorzystywany na całym swiecie przez tysiące projektantów w wielu różnych branżach. Unikatowe podejście do rysowania 3D sprawia, że każdy może modelować i tworzyć wspaniałe projekty projekty skupiając się tylko na najważniejszych rzeczach.

Trimble Sketchup dostępny jest dla systemu Windows i Mac OS X. Standardowo licencja zawiera 1-roczne wsparcie techniczne i darmowe aktualizacje ale jest możliwość zakupu licencji także z 2 i 3-letnim okresem Maintenance.

Zobacz także:

Warianty i edycje oprogramowania Trimble SketchUp Pro

sketchup-pro

SketchUp Pro

SketchUp Pro (dawniej Google SketchUp Pro) to oprogramowanie umożliwiające tworzenie, modyfikowanie i udostępnianie modeli 3D. Jego...
1 968,25 zł brutto
1 600,20 zł netto
więcej »
sketchup-pro-v-ray-solo

SketchUp Pro + V-Ray Solo

SketchUp Pro + V-Ray Solo to pakiet 2 programów do modelowania 3D w niższej cenie:SketchUp ProV-Ray SoloSketchUp Pro to oprogramowanie...
4 120,01 zł brutto
3 349,60 zł netto
więcej »
sketchup-studio-educational

SketchUp Studio Educational

SketchUp Studio Educational (dawniej Google SketchUp) to oprogramowanie umożliwiające tworzenie, modyfikowanie i udostępnianie modeli...
403,81 zł brutto
328,30 zł netto
więcej »
sketchup-studio-for-universities

SketchUp Studio for Universities

SketchUp Studio for Universities to oprogramowanie umożliwiające tworzenie, modyfikowanie i udostępnianie modeli 3D. Jego obsługa...
403,81 zł brutto
328,30 zł netto
więcej »

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.