Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Google+

Zobacz nas w Google+

Dodaj do kręgów

Zend Studio

Zend Studio

Zend Studio to profejsonalne zintegrowane środowisko programistyczne dla twórców aplikacji i stron internetowych opartych o technologię PHP. Pozwala tworzyć aplikacje i je rozwijać w efektyny sposób pomagając rozwiązywać wszelkiego typu problemy. Jest to kompletne narzędzie które wspiera pracę grupową wielu programistów. Umożliwia debugowanie aplikacji, kontrolę wersji kodu w repozytorium Git i GitHub, posiada wbudowane narzędzia do tworzenia dokumentacji a także wspiera frameworki PHP. Pozwala na pracę w oparciu o chmurę a ekosystem Eclipse pozwala na korzystanie z tysięcy wtyczek.

Zend Studio posiada rozbudowany edytor kodu z autouzupełnianiem, podpowiadaniem, kolorowaniem składni i wsparciem dla PHP, HTML, CSS i JS. Posiada możliwość integracji z serwerem Zend oraz debugowanie i profilowanie aplikacji. Wbudowane narzędzia takie jak kontrola zależności, dokumentowanie kodu oraz testy jednostkowe skutecznie ułatwiają zarządzanie kodem aplikacji.

Zend Studio dostępjny jest w 3 wariantach licencyjnych:

  • Zend Studio - licencja komercyjna
  • Zend Studio Personal - licencja dla użytkowników domowych bez możliwości wykorzystywania komercyjnego
  • Zend Studio Academic - licencja dla uczniów i studentów do celów edukacyjnych

Warianty i edycje oprogramowania Zend Studio

zend-studio

Zend Studio

Zend Studio stanowi profesjonalne narzędzie typu PHP IDE (zintegrowane środowisko dla projektantów PHP) i zostało zaprojektowane dla...
874,41 zł brutto
710,90 zł netto
więcej »

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie skorzystaj z zapytania ofertowego a my bezzwłocznie sprawdzimy jego dostępność i jeśli będziemy go w stanie zaoferować prześlemy ofertę cenową.