Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

3DVista Virtual Tour Pro

3DVista Virtual Tour Pro

2 837,86 zł brutto
2 307,20 zł netto

Producent: 3DVista
WindowsMac
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

3DVista Virtual Tour Pro jest oprogramowaniem, które pozwala na tworzenie multimedialnych wirtualnych i interaktywnych wycieczek wspierających wiele funkcji takich jak: panorama na żywo, adaptacyjny HDR, hotspoty, auto-pilot, filmy, albumy fotograficzne, plany pomieszczeń czy dźwięk. 3DVista Virtual Tour Pro zawiera 3DVista Stitcher 4 i Publisher ze zwiększoną liczbą funkcji i technologią symulowania rzeczywistości co czyni program unikatowym. Dodatkowo producent rozwija 2 technologie, które czynią wirtualne wycieczki bardziej realistycznymi (panorama na żywo oraz adaptacyjny HDR). Za pomocą zaledwie kilku kliknięć wirtualne wycieczki mogą opublikowane na dowolnej stronie. Najważniejsze funkcje programu 3DVista Virtual Tour Pro:

  • Główne funkcje - program umożliwia publikowanie wirtualnych wycieczek w internecie np. na stronie internetowej i nie wymaga żadnych dodatkowych zewnętrznych wtyczek do przeglądarki. Umożliwia także publikowanie z własnym odtwarzaczem i wówczas działa offline jak zwykła aplikacja. Posiada wygodny interfejs graficzny, nie wymaga umiejętności programowania i jest zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych.
  • Stitcher - 3DVista Virtual Tour Pro zawiera dodatkowe narzędzie do łączenia obrazów w panoramy z automatycznym wykrywaniem krawędzi, jedno i wielorzędowym łączeniem także z użyciem HDR, automatyczną korekcją kolorów i ekspozycji oraz wykrywaniem obiektów w ruchu.
  • Layout - program posiada wbudowaną bibliotekę skórek i układów z możliwością ich łatwego tworzenia za pomocą wbudowanego edytora, posiada skórki pełnoekranowe jak i ze zmiennym rozmiarem z możliwością pokazywania i ukrywania elementów, gradientami i zakładkami.
  • Panoramy - 3DVista Virtual Tour Pro umożliwia wykorzystywanie technologii adaptacyjnego HDR i panoram na żywo (Live Panorama). Wspiera panoramy 360 st. a także częściowe. Umożliwia dodawanie różnych dźwięków w różnych częściach panoram a także ustalanie punktów początkowych, szybkości i powiększania.
  • Hotspoty - program umożliwia dodawanie hotspotów z linkami do panoram, przezroczystością i oknem pop-up, możliwością otwierania stron internetowych, trybem auto-pilota, zdarzeniami, pokazywaniem i ukrywaniem elementów.
  • Filmy - 3DVista Virtual Tour Pro pozwala na dodawanie interaktywności do filmów poprzez wybranie momentu kiedy ma być pokazany dany element, odtworzony dźwięk czy pokazana informacja. Istnieje możliwość dostosowania wyglądu i przycisków w filmie a także umieszczania filmów jako wstępu do wycieczek.

3DVista Virtual Tour Pro dostępny jest dla platform Windows i Mac.

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows, Mac OS X
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program 3DVista Virtual Tour Pro

Wybrane zasady licencjonowania programu 3DVista Virtual Tour Pro:

  1. Licencja może być wykorzystana na 2 komputerach (niezależnie czy jest to Windows czy Mac)
  2. Wersja testowa pozwala na korzystanie z pełnej wersji programu w ciągu 30 dni i w okresie próbnym dodaje znaki wodne.

Masz pytanie dotyczące programu 3DVista Virtual Tour Pro? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Programy kupione razem z 3DVista Virtual Tour Pro

PTGui Personal License

801,47 zł brutto
651,60 zł netto
więcej »

PTGui Pro Company License

3 199,60 zł brutto
2 601,30 zł netto
więcej »

PTGui Company license

1 596,54 zł brutto
1 298,00 zł netto
więcej »

Inne programy w tej kategorii

Axialis IconWorkshop Home Edition

282,41 zł brutto
229,60 zł netto
więcej »

Flash Optimizer Personal License

512,30 zł brutto
416,50 zł netto
więcej »

Axialis Screensaver Producer Professional Edition

395,45 zł brutto
321,50 zł netto
więcej »

ViewCompanion Premium

423,37 zł brutto
344,20 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.