Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

AOMEI Partition Assistant Technician

-20%AOMEI Partition Assistant Technician

PROMOCJA -20%

3 529,49 zł brutto
2 823,59 zł brutto
2 295,60 zł netto

Producent: AOMEI Tech
WindowsWindows
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

AOMEI Partition Assistant Technician to oprogramowanie do zarządzania dyskami i partycjami bez utraty danych przeznaczone dla serwerów. Oprócz tego program oferuje także bardziej zaawansowane funkcje takie jak: migracja systemu operacyjnego na dysk SSD/HDD, formatowanie i trwałe usuwanie danych z dysku, odzyskiwanie skasowanych partycji itp. Program wspiera takie systemy plików jak: NTFS, FAT32/FAT16/FAT12, exFAT/ReFS *, Ext2/Ext3/Ext4 *. AOMEI Partition Assistant Technician umożliwia przesuwanie i zmianę rozmiaru partycji, scalanie i podział partycji, tworzenie/usuwanie i formatowanie nowych partycji. Posiada wbudowane kreatory, które bardzo ułatwiają pracę np. konwersja NTFS/FAT32, konwersja partycji z logicznych na główne, kopiowanie partycji czy tworzenie dysków bootowalnych. Najważniejsze funkcje programu AOMEI Partition Assistant Technician:

  • Funkcje dla partycji - przesuwanie i zmiana rozmiaru bez utraty danych, scalanie wolnych obszarów na dysku albo partycji w jedną wspólną, dzielenie partycji na mniejsze, alokowanie wolnego miejsca z jednej partycji do innej, tworzenie/formatowanie i usuwanie partycji a także wyrównywanie partycji.
  • Kreatory dla partycji - AOMEI Partition Assistant Technician posiada wbudowane kreatory, który ułatwiają wykonywanie różnego typu operacji takich jak: konwersja pomiędzy ststemami plików NFTS i FAT32, konwersja typów partycji z głównej na logiczne i odwrotnie, kopiowanie dysków partycji, odzyskiwanie utraconych partycji, tworzenie bootowalnych dysków CD, tworzenie przenośnych dysków z systemem Windows i bezpieczne usuwanie danych z dysków SSD.
  • Dodatkowe narzędzia - zmiana etykiety dysków, liter partycji czy numerów seryjnych, trwałe usuwanie danych, sprawdzanie partycji i sektora MBR, ukrywanie dyskó i partycji czy usuwanie dysków z softwarowego RAID-a.

Program AOMEI Partition Assistant Technician może być wykorzystywany komercyjnie i jest przeznaczony dla serwerów i stacji roboczych. Pojedyncza licencja może być wykorzystana na dowolnej liczbie stacji i serwerów i jest przeznaczona dla firm świadczących usługi pomocy technicznej innych firm. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

Zobacz także inne promocje!

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP, 2000, Vista, 7, 8, 10, Server 2000/2003/2008 (R2), 2011, 2012 (R2), 2016, 2019
Licencjazależnie od wariantu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Wybrane zasady licencjonowania programu AOMEI Partition Assistant Technician:

  1. Pojedyncza licencja może być wykorzystana na dowolnej liczbie stacji i serwerów i jest przeznaczona do świadczenia pomocy technicznej firmom.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu AOMEI Partition Assistant Technician? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

-20%AOMEI Partition Assistant Unlimited

1 611,67 zł brutto
1 310,30 zł netto
więcej »

-20%AOMEI Partition Assistant Server

642,31 zł brutto
522,20 zł netto
więcej »

-20%AOMEI Partition Assistant Professional

161,38 zł brutto
131,20 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu AOMEI Partition Assistant


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.