Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Ashampoo Photo Optimizer 7

Ashampoo Photo Optimizer 7

111,93 zł brutto
91,00 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Producent: Ashampoo GmbH
WindowsWindows
Ilość

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

Ashampoo Photo Optimizer teraz już nie musisz usuwać swoich nieudanych zdjęć. Idealne zdjęcie jest ukryte pod powierzchnią szarości - wystarczy je znaleźć! Ashampoo Photo Optimizer pomoże ci zachować wszystkie zdjęcia - wszystko co musisz zrobić, to kliknąć myszką. Bardzo silny algorytm określa optymalne ustawienia obrazu i wykonuje poprawki automatycznie i bez żadnych dalszych monitów. Nawet na ekranie widać, że funkcja ta usuwa zamglenia ze zdjęcia tak, że kolory są znowu wyraźne, kontrasty są prawidłowe i obraz staje się ostrzejszy. Fotografowie często doznają nagłego olśnienia podczas oglądania na nowo swoich poprawionych zdjęć w programie Ashampoo Photo Optimizer.

Strona www Strona wwwZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

Średnia ocenaocena (3)
System operacyjnyWindows 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień

Podziel się swoją opinią i oceń ten program!

Dodaj opinię

ocena
Ocena
Dodano 2019-01-31 08:13:21 przez Wojciech Dymowski
Wykonałem skanowanie z negatywów barwnych z lat 1993-2000. Filmy negatywowe barwne Fujifilm i Agfa. Skaner Rollei 190 do filmów. Pierwotne obrazy ze skanowania są równomiernie przebarwione na kolor zielonawy, w większym stopniu Fuji, filmy Agfy wydają się mniej przebarwione. Wszystkie filmy po ok 20 latach straciły wyrazistość barw. Program Ashampoo Photo Optimizer radzi wyraźnie podnosi intensywność niektórych barw:niebieskich, brązowych, czerwonych. Chyba nie potrafi przywracać barw żółtych. Większość dwudziestoletnich negatywów chyba traci zdolność prawidłowego odtwarzania barw żółtych, co powoduje, że odcienie zieleni są nienaturalne. Ashampoo Photo Optimizer trochę słabo radził sobie w tym zakresie. Dla porównania niektóre z negatywów poprawiałem używając narzedzia do automatycznej korekty barw starego ArcSoft 5.5 i ten też miał kłopoty z przywracaniem barw ale wyniki były jednak trochę lepsze niż Ashampoo Photo Studio. Myślę, że warto rozwijać Ashampoo w kierunku przywracania barw starym negatywom i poprawić szybkość działania oprogramowania.

Masz pytanie dotyczące programu Ashampoo Photo Optimizer 7? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

Axialis Screensaver Producer Professional Edition

445,01 zł brutto
361,80 zł netto
więcej »

-30%PhotoZoom Classic 8 for Mac

238,37 zł brutto
193,80 zł netto
więcej »

Flash Decompiler Trillix Personal License

461,25 zł brutto
375,00 zł netto
więcej »

PanoramaStudio 3 Pro

421,89 zł brutto
343,00 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.