Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

AutoMate 9 Professional Edition

AutoMate 9 Professional Edition

10 839,74 zł brutto
8 812,80 zł netto

Windows

 Pomoc

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

AutoMate 9 Professional Edition to oprogramowanie do automatyzacji zadań dla serwerów i stacji roboczych. Zadania mogą być oparte o różnego typu akcje a sam program integruje się z takimi usługami jak: FTP / SFTP, SQL, Email, HTTP, VB Scripts, Zmienne środowiskowe, Web Browser, Twitter i wiele innych. Program zapewnia tworzenie automatyzacji bez potrzeby tworzenia i zarządzania kodem. Dzięki temu można obniżyć koszty utrzymania systemu i redukować czas na jego obsługę. Oprócz tego AutoMate 9 zawiera zaawansowany mechanizm naprawczy, który umożliwia przewidywać problemy a w razie ich wystąpienia automatycznie je rozwiązywać poprzez wieloetapowe zaprogramowanie działania. Wszystko odbywa się bez udziału administratora. Najważniejsze cechy programu AutoMate 9 Professional Edition:

  • Tworzenie zadań - program posiada niezwykle łatwy w użyciu i intuicyjny interfejs wykorzystujący w wielu miejscach mechanizm przeciągnij-i-upuść. Zadania są budowane w oparciu o wypełnianie pustych bloków z możliwością wykorzystywania własnych akcji wykorzystywać. Zapewnia obsługę wielu dokumentów, wyszukiwanie i zmianę, podgląd stosu, ulepszony mechanizm wyszukiwania z filtrowaniem w celu szybkiego odnajdywania pożądanej akcji.
  • Tworzenie skryptów bez kodu - AutoMate zapewnia konfigurowanie czy rozwijanie automatyzacji bez potrzeby pisania jakiegokolwiek kodu czy jego zarządzania. To znacząco redukuje koszty wdrożenia i utrzymywanie systemu a także ułatwia automatyzację.
  • Wyzwalacze (triggery) - triggery to obiekty, które obserwują wybrane zdarzenia systemowe lub warunki do jego wystąpienia a następnie uruchamiają odpowiednie zadania. Można ustawić trigger do automatycznego uruchamiania zadania opartego o harmonogram, gdy wystąpi zdarzenie na plikach systemowych, gdy pojawi się nowy wpis w systemowym dzienniku zdarzeń oraz innych typów zdarzeń czy warunków.
  • Monitorowanie dziennika zdarzeń - tradycyjne rozwiązania do monitorowania dziennika zdarzeń umożliwiaj jedynie powiadamianie o zaistniałych problemach. Niektóre pozwala na uruchamianie jakiegoś programu w takiej sytuacji. AutoMate zaś pozwala dodatkowo na budowanie wieloetapowych zadań naprawczych. Problemy są wykrywane i rozwiązywane automatycznie bez udziału człowieka.

Licencja AutoMate 9 dostępna jest w wariantach zależnych od liczby komputerów i zawiera w sobie 1-roczną usługę Maintenance. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP SP3, Server 2003 SP2, Vista SP2, 7, Server 2008 3
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program AutoMate 9 Professional Edition

Masz pytanie dotyczące programu AutoMate 9 Professional Edition? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

HD Tune Pro

152,03 zł brutto
123,60 zł netto
więcej »

SYSmark 2014 Medium Business/Goverment

5 923,07 zł brutto
4 815,50 zł netto
więcej »

Remote Process Explorer

434,31 zł brutto
353,10 zł netto
więcej »

WinToUSB Enterprise

823,12 zł brutto
669,20 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.