Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

AutoMate BPA Server 9 Enterprise Edition

AutoMate BPA Server 9 Enterprise Edition

108 603,83 zł brutto
88 295,80 zł netto

Windows
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

AutoMate BPA Server 9 Enterprise Edition jest platformą do automatyzacji zadań niezależną od wielkości czy złożoności procesów. Umożliwia rozszerzenie lub nawet zastąpienie harmonogramu zadań i połączenie wszystkich procesów fizycznych, wirtualnych czy opartych na chmurze. Integruje wszelkie przepływy danych bez potrzeby pisania choćby jednej linii kodu. AutoMate BPA Server 9 zapewnia pełną skalowalność dzięki możliwości przenoszenia wybranych działań czy warunków na różne maszyny znajdujące się w różnych lokalizacjach. Program posiada centralną konsolę do zarządzania procesami a także interfejs dostępny z poziomu przeglądarki co umożliwia zdalny dostęp także z urządzeń mobilnych. Najważniejsze cechy programu AutoMate BPA Server 9 Enterprise Edition:

  • Przepływy danych i warunki - program zapewnia inteligentną automatyzację przepływu pracy dzięki graficznej wizualizacji procesów. Przepływy pracy są przedstawiane w sposób graficznych także dla przetwarzania na wielu serwerach. Warunki mogą być wykorzystywane do inicjowania przepływów pracy lub mogą być włączone wewnątrz przepływu pracy do wykonania oceny lub zatrzymania procesu. Warunki dodają inteligencję do przepływów pracy poprzez dostarczanie wiedzy o wydarzeniach w całej sieci.
  • Automatyzacja wielu maszyn i skalowalność - AutoMate BPA Server 9 zapewnia zdalne zarządzanie automatyzacją przepływu pracy umożliwiając rozdzielenie każdego zdarzenia czy warunki na różne maszyny. Dzięki temu system jest w pełni skalowalny bo każda kolejna maszyna może przejmować zadania od innej i być zarządzana z poziomu konsoli serwera centralnego. Pozwala to na jeden obieg monitorowania pewnych zdarzeń i warunków oraz wykonywanie zadań na oddzielnych komputerach znajdujących się w różnych lokalizacjach fizycznych.
  • Konsola i pulpit - zapewnia scentralizowane zarządzanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym. AutoMate BPA Server 9 posiada konsolę zarządzania Server Management Console (SMC) oraz interfejs webowy. Dzięki temu można łatwo i szybko zarządzać przepływem pracy z poziomu komputera czy urządzenia mobilnego. Operatorzy mogą korzystać z konsoli Dashboard dla monitorowania w czasie rzeczywistym procesów związanych z automatyką, takich jak wykorzystanie procesora serwera, ilości podłączonych agentów, do czasu zaplanowanych zadań i organizacji pracy.
  • Repozytorum - AutoMate BPA Server 9 umożliwia automatyzację obiektów takich jak zadania lub warunki i umieszczanie ich w repozytoriach. Repozytorium zapewnia scentralizowaną lokalizację do wygodnego przechowywania nowo utworzonych obiektów, jak również dostępu do wcześniej istniejących. Przechowywanie obiektów w Repozytorium eliminuje potrzebę ponownego tworzenia zadań lub warunków.
  • Edycja Enterprise zawiera dodatkowo - wieloplatformowa automatyzacja, nielimitowana liczba agentów, konsola zarządzania bazująca na przeglądarce, role użytkowników, konta użytkowników i grupy, audyt zadań.

Licencja AutoMate BPA Server 9 zawiera w sobie 1 rok usługi Maintenance. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP SP3, Server 2003 SP2, Vista SP2, 7, Server 2008 3
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program AutoMate BPA Server 9 Enterprise Edition

Masz pytanie dotyczące programu AutoMate BPA Server 9 Enterprise Edition? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

Sandra 2014 Tech Support

1 413,27 zł brutto
1 149,00 zł netto
więcej »

NXPowerLite Desktop

219,56 zł brutto
178,50 zł netto
więcej »

NXPowerLite Desktop Mac

219,56 zł brutto
178,50 zł netto
więcej »

Hyena Standard Edition

1 081,91 zł brutto
879,60 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.