Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Barcode Producer

Barcode Producer

1 545,86 zł brutto
1 256,80 zł netto

WindowsWindowsMac

 Pomoc

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

Barcode Producer to oprogramowanie do tworzenia graficznych kodów paskowych na potrzeby opakowań, książek, naklejek i innych. Po zaprojektowaniu kodu można go wysłać jako EPS bezpośrednio do Adobe Illustrator, InDesign lub Photoshop. Oprogramowanie dostępne jest zarówno dla systemu Windows jak i Mac. Na początek wystarczy wybrać typ kodu kreskowego a dzięki wbudowanej encyklopedii program Barcode Producer pomoże dopasować odpowiedni typ. Następnie należy wpisać to co ma być zakodowanie a dzięki podglądowi na żywo od razu widać wygląd kodu. Po wprowadzeniu kodu wystarczy już tylko zapisać go jako wektorowy EPS i go wydrukować bądź wysłać do programu Adobe Illustrator, InDesign lub Photoshop. Najważniejsze funkcje programu Barcode Producer:

  • Inteligentne generowanie kodów - podgląd na żywo kodu w edytorze WYSIWYG, dodawanie tekstu, obramowań, kolorów i innych z możliwością zapisu do formatu EPS, TIFF, PDF oraz wysłanie kodu do programów Adobe
  • Najnowsze standardy - Barcode Producer wspiera większość typów kodów takich jak: UPC, ISBN, EAN, DataBar, ITF-14, kody QR (wersja tylko dla Mac) i wiele innych typów. Nie wymaga posiadania odpowiednich czcionek
  • Zaawansowane wtyczki - możliwość masowego tworzenia kodów na potrzeby katalogów czy opakowań. Wtyczka DataBar tworzy specjalistyczne kody np. dla kuponów czy inwentarza. Program zawiera wtyczkę IntelliScanner Pro, która jest prostym skanerem kodów na USB dzięki której można testować wygenerowane kody.
  • Nowości w wersji 6 - Barcode Producer 6 zawiera integrację z Adobe InDesign, własne teksty ponad kodami, zakładka "ulubione" gdzie można zapisać najczęściej używane typy fontów, kopiowanie kodów do schowka w systemie Mac.

Barcode Producer dostępny jest w kilku wariantach:

  • Single User - pozwala na instalację programu tylko na 1 komputerze.
  • Site License - pozwala na instalację programu na nieograniczonej liczbie komputerów w ramach firmy w promieniu 100 mil.
  • Worldwide License - pozwala na instalację programu na nieograniczonej liczbie komputerów w ramach firmy na nieograniczonym obszarze.

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP SP2, Vista, 7, Mac OS X 10.4, 10.5, 10.6, 10.7+
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program Barcode Producer

Wybrane zasady licencjonowania programu Barcode Producer:

  1. Licencja typu Single User pozwala na instalację programu tylko na 1 komputerze.
  2. Licencja typu Site pozwala na instalację programu na nieograniczonej liczbie komputerów w ramach firmy w promieniu 100 mil.
  3. Licencja typu Worldwide pozwala na instalację programu na nieograniczonej liczbie komputerów w ramach firmy na nieograniczonym obszarze.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu Barcode Producer? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

Adobe Creative Cloud for Teams MLP

4 670,31 zł brutto
3 797,00 zł netto
więcej »

Flash Optimizer Personal License

537,63 zł brutto
437,10 zł netto
więcej »

VaySoft PPT to EXE Converter Enterprise

630,25 zł brutto
512,40 zł netto
więcej »

-15%YouCam 7 Deluxe

188,07 zł brutto
152,90 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.