Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

GraphPad Prism Group Subscription

GraphPad Prism Group Subscription

3 118,05 zł brutto
2 535,00 zł netto

WindowsWindowsMac

 Pomoc

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

GraphPad Prism Group Subscription to narzędzie naukowe które łączy naukowe wykresy, kompleksowe dopasowanie krzywych (regresja nieliniowa), zrozumiałe statystyki oraz organizację danych. GraphPad został pierwotnie zaprojektowany dla biologów eksperymentujących w szkołach medycznych i firm farmaceutycznych w farmakologii i fizjologii. Program jest teraz znacznie szerzej wykorzystywany we wszystkich rodzajach nauk biologicznych, społecznych i fizycznych. Ponad 200 tys. naukowców z ponad 110 krajów korzysta z programu przedstawiając swoje analizy, wykresy i dane naukowe. Jest również szeroko stosowany przez studentów i absolwentów. Najważniejsze funkcje programu GraphPad Prism:

 • Nieliniowa regresja - jest ważnym narzędziem w analizie danych. Żaden inny program tak nie ułatwia dopasowania krzywych jak GraphPad Prism. W rzeczywistości zwykle można dopasować krzywe w jednym kroku. Wystarczy wybrać równanie z obszernej listy często używanych równań (lub wprowadzić własne) i program automatycznie wykona pozostałą pracę - dopasuje do krzywej, wyświetli wyniki w postaci tabeli, narysuje krzywą na wykresie i interpoluje nieznane wartości.
 • Zrozumiałe statystyki - program co prawda nie zastąpi zaawansowanych narzędzi do statystyk ale pozwala łatwo wykonać podstawowe testy statystyczne powszechnie stosowane przez laboratoria. Program oferuje testy T, nieparametryczne porównania, jedno-i dwu-ANOVA, analizę tabel awaryjnych i analizy przeżycia. Wybór analizy przedstawiony jest w prostym języku, aby uniknąć niepotrzebnego żargonu statystycznego.
 • Kontrola analizy - GraphPad Prism po zakończeniu analizy tworzy unikalne listy kontrolne, które pomagają upewnić się czy została wybrana odpowiednia konstrukcja dla analizy.
 • Śledzenie każdej analizy - niezależnie od tego jakie dane były analizowane i kto wykonał analizę można przejrzeć (i zmienić) wszystkie opcje analizy i zobaczyć sekwencję analiz (czy np. wartości X zostały przekształcone do logarytmów przed krzywą). Podobnie, można łatwo sprawdzić, czy słupki błędów reprezentują SD lub SEM (lub inne).
 • Automatyczne słupki błędów - GraphPad Prism pozwala na obliczone wartości błędów w innym miejscu, wystarczy wprowadzić je do oznaczonych podkolumn (SD lub SEM) podkolumnach. Analizy Prism (testu T, ANOVA, regresja) uwzględniają SD (lub SEM) i wielkoścć próby.
 • Kompletny zapis pracy - plik projektu może zawierać więcej niż tylko dane, analizy i wykresy. Może uwzględniać kompletny zapis pracy. Każdy plik może zawierać dowolną liczbę tabel danych, stron informacyjnych, wyniki analiz, wykresów i układów stron. Tabele danych może zawierać nie tylko dane, analizy i wykresy ale również dane, które postanowiono wykluczyć. Mogą być przechowywane zarówno nieuporządkowane notatki i informacje takie jak numery partii, koncentracji, numery stron itp.
 • Gotowy do publikacji - GraphPad Prism umożliwia dostęp do danych źródłowych (wykresów lub układów), gotowe do prezentacji, plakatów i publikacji. Za pomocą jednego kliknięcia można eksportować wypełnione wykresy czy układy do programu PowerPoint lub Word oraz formatów TIFF, EPS, JPG lub PDF (i innych).

Program GraphPad Prism Group Subscription jest w formie 1-rocznej subskrypcji i dostępny jest w wariantach zależnych od liczby stanowisk (od 2). Licencje typu Group Subscription zapewniają:

 • Pracę w programie na Windows lub Mac
 • Bezpłatne aktualizacje i poprawki przez cały okres trwania subskrypcji
 • Zarządzanie licencjami online
 • Możliwość dokupienia dodatkowych stanowisk
 • Wsparcie techniczne producenta w zakresie instalacji i aktywacji

Ta licencja jest przeznaczona do użytku komercyjnego, korporacyjnego i rządowego. Zobacz także

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS X10.4, 10.5, 10.6, 10.7,10.8
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program GraphPad Prism Group Subscription

Wybrane zasady licencjonowania programu GraphPad Prism Group Subscription:

 1. Licencja jest w formie 1-rocznej subskrypcji i dostępna od 2 stanowisk.
 2. Licencja jest przeznaczona do zastosowań komercyjnych, dla firm i instrytucji rządowych.
 3. Wersja testowa nie posiada ograniczeń funkcjonalnych i może być używana przez 30 dni za darmo.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu GraphPad Prism Group Subscription? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

GraphPad Prism Academic Group Subscription

1 860,13 zł brutto
1 512,30 zł netto
więcej »

GraphPad Prism 9 Corporate

8 661,29 zł brutto
7 041,70 zł netto
więcej »

GraphPad Prism 9 Academic

4 642,88 zł brutto
3 774,70 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu GraphPad Prism


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.