Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

PowerDVD 20 Ultra

-25%PowerDVD 20 Ultra

PROMOCJA -25%

469,12 zł brutto
351,90 zł brutto
286,10 zł netto

Producent: CyberLink Corp.
WindowsWindows
Ilość

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

PowerDVD 20 Ultra to najbardziej znane na świecie oprogramowanie do odtwarzania filmów i plików multimedialnych zapewniające najwyższą jakość i najlepsze doznania. Nowa wersja programu zawiera specjalny tryb TV, który sprawia, że podczas oglądania filmów można poczuć się jak w kinie.

Najważniejsze funkcje PowerDVD 20 Ultra w trybie TV:

 • Nowość: Nowy tryb TV - podczas oglądania filmów w domu tryb TV zapewnia wrażenia jak w kinie zarówno pod względem jakości jak i doznań.
 • Poprawiono: PowerDVD Remote - możliwość sterownia i kontrolowania filmów z poziomu telefonu z systemem Android lub iOS - w nowej wersji został znacznie ulepszony.
 • Nowość: Przesyłanie obrazu - PowerDVD 20 Ultra zapewnia możliwość przesyłania obrazu z komputera na ekran TV wyposażony w przystawkę Roku, Apple TV lub Chromecast. Dodatkowo funkcja tak umożliwia konwersję formatów nie obsługiwanych natywnie w przystawkach, wsparcie dla technologii TrueTheater i bezprzewodowe przesyłanie dowolnych mediów takich jak filmy, zdjęcia czy muzykę.
 • Ulepszone odtwarzanie 4K - PowerDVD jest jedynym odtwarzaczem Blue-ray zoptymalizowanym do odtwarzania filmów w rozdzielczości 4K. Inteligentna technologia renderowana obrazu zapewnia płynność i najwyższą jakość.
 • Wsparcie dla audio - program w pełni wspiera dźwięk w systemach Dolby i DTS a także w formatach bezstratnych FLAC i DSD

Najważniejsze funkcje PowerDVD 20 Ultra w trybie PC:

 • Technologia TrueTheater - unikatowa technologia zapewnia ulepszanie obrazu i dźwięku znacząco poprawiając jakość i doznania
 • Poprawiono: Wsparcie dla formatów - program wspiera szeroki zakres formatów filmów, obrazów i dźwięku dzięki czemu można w nim odtwarzać pliki w praktycznie każdym formacie. Wspiera także najnowsze kodeki audio/video.
 • Poprawiono: Szybkie uruchamianie - PowerDVD 20Ultra wspiera technologię Instant Play dzięki czemu program uruchamia się szybciej i zapewnia natychmiastowe odtwarzanie plików.
 • Płynny slow-motion - program umożliwia płynne odtwarzanie filmów w zwolnionym tempie 120/240 fps i dostosowuje obraz do wykrytego ekranu bez żadnych dodatkowych wtyczek czy zewnętrznych programów.
 • Rozrywka online - program umożliwia przypisanie pobranych filmów z YouTube i odtwarzanie ich offline, odtwarzanie przypiętych filmów w zwolnionym klub przyśpieszonym tempie, grupowanie nagrań w playlistach, oglądanie filmów 2D w technologii 3D i wsparcie dla funkcji "oglądaj później".
 • Interfejs - wygląd programu można dostosowywać do własnych potrzeb poprzez ukrywanie/pokazywanie zakładek, zmianę tapet i inne.

Program PowerDVD występuje także w innych edycjach różniących się funkcjonalnością:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

Zobacz także inne promocje!

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

Średnia ocenaocena (5)
System operacyjnyWindows Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Podziel się swoją opinią i oceń ten program!

Dodaj opinię

ocena
Ocena
Dodano 2020-12-28 12:26:03 przez Rafał
Dopracowany i idealny.
ocena
Ocena
Dodano 2018-06-08 10:42:10 przez Dominik
Super program :)
ocena
Ocena
Dodano 2018-05-18 15:15:27 przez Bogdan
Programy spełniają moje oczekiwanie
ocena
Ocena
Dodano 2018-03-29 13:11:57 przez Piotr
W końcu dopracowany produkt. Wszystkie formaty odczytuje łącznie z napisami. Odczytuje obrazy iso płyt DVD oraz bluray. Rewelka ;)
ocena
Ocena
Dodano 2018-03-25 12:58:19 przez Andrzej K.
Nareszcie mam to czego można oczekiwać od nowoczesnego odtwarzacza multimediów. Zastanawiałem się dość długo co kupić - padło na PowerDVD i nie żałuję. W porównaniu z tym całym darmowym chłamem dostępnym w sieci za FREE nie ma co porównywać. Odtwarzacz jest przede wszystkim intuicyjny, szybki, bezproblemowy, po prostu UŻYTECZNY. Korzystam jedynie z odtwarzania - CD, DVD, Blu ray(szczególnie) i serwisu Youtube. W połączeniu z odpowiednią karta dźwiękową i nagłośnieniem - jest MOC, nie wspominając o b. dobrej jakości obrazu. Instalacja - banalna, trochę zabawy z ustawieniami i mamy kombajn multimedialny do wszystkiego.
ocena
Ocena
Dodano 2018-03-07 10:31:39 przez Czesław B.
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami!
ocena
Ocena
Dodano 2018-02-16 18:30:30 przez ADACHO
SUPER PROGRAM WARTY SWOJEJ CENY
ocena
Ocena
Dodano 2017-03-28 11:06:16 przez Grzegorz
Bardzo dobry program do odtwarzania filmów w różnych technologiach, w tym Blu-ray. W ramach licencji dodatkowe programy użytkowe (m.in. Power2Go10. Jedyną wada jest brak wersji polskiej

Zobacz filmy prezentujące program PowerDVD 20 Ultra

Wybrane zasady licencjonowania programu PowerDVD 20 Ultra:

 1. Licencja zezwala na instalację programu na 1 komputerze.
 2. Wersja testowa pobrana ze strony producenta nie może być aktywowana do wersji pełnej i po zakupie należy ją odinstalować i zainstalować ponownie z podanego przez nas linku.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu PowerDVD 20 Ultra? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Programy kupione razem z PowerDVD 20 Ultra

-10%Total Commander

183,39 zł brutto
149,10 zł netto
więcej »

-11%WinRAR

148,58 zł brutto
120,80 zł netto
więcej »

IrfanView

54,12 zł brutto
44,00 zł netto
więcej »

-10%Total Commander + IrfanView

240,83 zł brutto
195,80 zł netto
więcej »

Inne warianty programu

-15%PowerDVD 20 Standard

239,24 zł brutto
194,50 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu PowerDVD


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.