Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

SonarQube Developer

SonarQube Developer

786,09 zł brutto
639,10 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Producent: SonarSource
WindowsMacLinux

 Pomoc

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

SonarQube Developer to rozwiązanie oparte na czystym kodzie, które można wdrożyć w dowolnym miejscu, lokalnie lub w środowisku chmurowym. Program pozwala zespołowi systematycznie dostarczać i spełniać wysokie standardy jakości kodu dla każdego projektu i na każdym etapie przepływu pracy. Program zapewnia zaawansowane wykrywanie problemów i głębsza analizę SAST, wspiera ponad 26 różnych języków i frameworków a także jedną integrację z platformą DevOps CI: GitHub, GitLab, BitBucket, & Azure DevOps.Najważnuejsze cechy programu SonarQube Developer:

  • 30+ języków, frameworków & platform IaC - analiza jakości kodu we wszystkich językach w swoich projektach. Usuwanie błędów, eliminowanie luk w zabezpieczeniach i postępowanie zgodnie z najlepszymi praktykami.
  • Integracja z platformami DevOps - SonarQube Developer zapewnia łatwe wdrażanie projektów dzięki integracji z GitHub, GitLab, Azure i Bitbucket; w chmurze i lokalnie. Plus wtyczka Jenkins i łatwa integracja z popularnymi narzędziami CI i systemami kompilacji.
  • Wysoka funkcjonalność - uruchamianie swoją instancji na swój sposób, jako usługę, na platformie Docker lub Kubernetes z obsługą skalowania w pionie i poziomie oraz wielowątkowym przetwarzaniem po stronie serwera.
  • Krytyczne zasady bezpieczeństwa dotyczące kluczowych języków - SonarQube Developer zapewnia otrzymywanie przydatnych i precyzyjnych informacji zwrotnych we właściwym miejscu i czasie, korzystanie z ponad 5000 reguł kodowania i wiodącej w branży analizy skażeń języków Java, C#, PHP, Python, TypeScript i JavaScript.
  • Integracja z Sonarlintem IDE - możliwość rozszerzenia SonarLint do swojego ulubionego IDE i na bieżąco wyszukuj problemy z kodem. Reguły i ustawienia analizy SonarQube synchronizują się z SonarLint, skupiając zespoły wokół jednego standardu Czystego Kodu.

Program SonarQube Developer posiada licencję na 1 rok i jest licencjonowany w zależności od liczby linijek kodu w zakresie od 100 tys. do 20 mln.

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows, Linux. Mac OS
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program SonarQube Developer

Wybrane zasady licencjonowania programu SonarQube Developer:

  1. Licencja jest w formie 1-rocznej subskrypcji.
  2. Dostępne są warianty licencji w zależności od liczby linijek kodu.

Masz pytanie dotyczące programu SonarQube Developer? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

Axure RP Enterprise

5 884,57 zł brutto
4 784,20 zł netto
więcej »

eaDocX Corporate Standard License

1 980,30 zł brutto
1 610,00 zł netto
więcej »

Enterprise Architect Corporate Floating Edition

1 900,35 zł brutto
1 545,00 zł netto
więcej »

Axure RP Team

2 496,53 zł brutto
2 029,70 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.