Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Total Network Inventory Professional

Total Network Inventory Professional

613,40 zł brutto
498,70 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Windows

 Pomoc

Pomoc+14,76 zł brutto
Pomoc+12,30 zł brutto

Total Network Inventory Professional to oprogramowanie do audytu komputerów pod względem oprogramowania i sprzętu. Nie wymaga instalowania agentów na audytowanych komputerach i pozwala na skanowanie zarówno pojedynczych węzłów jak i całych struktur Active Directory. Program przechowuje informacje o komputerach w centralnej bazie i pozwala na dopisywane różnych ważnych informacji o każdym z nich. Total Network Inventory Professional posiada rozbudowany mechanizm raportowania oparty o różne typy danych a także wykrywa wszelkie zmiany sprzętowe czy związane z oprogramowaniem na komputerach. Dodatkowo posiada możliwość zaplanowania skanowania sieci w poszukiwaniu zmian. Najważniejsze funkcje programu Total Network Inventory Professional:

  • Skanowanie sieci - dowolne komputery oparte o system Windows, OS X, Linux, FreeBSD czy ESX/ESXi mogą być skanowane bez potrzeby instalowania agentów. Wystarczy znać hasło administratora i można pobierać dane z komputera. Program skanuje pojedyncze węzły, zakresy adresów sieciowych oraz całą strukturę Active Directory.
  • Inwentaryzacja - Total Network Inventory Professional przechowuje wiele informacji o każdej maszynie w centralnej bazie danych. Zapewnia grupowanie, dodawanie komentarzy i różnych dodatkowych informacji.
  • Raportowanie - możliwość generowania elastycznych raportów na bazie danych z różnych kategorii, możliwość budowania tabel z setkami pól a raporty mogą być kopiowane, eksportowane czy drukowane a także wygodnie przeszukiwane
  • Logowanie zmian - Total Network Inventory Professional wykrywa wszelkie zmiany w sprzęcie czy oprogramowaniu na komputerach. Każda instalacja bądź usuniecie programu czy aktualizacja komputera w sieci jest wykrywana, podobnie jak wymiana elementu w komputerze czy informacja o braku mieujsca na dysku.
  • Harmonogram - możliwość zaplanowania skanowania sieci pod kątem zmian związanych z oprogramowaniem czy sprzętem dzięki czemu cały proces jest uruchamiany i przebiega automatycznie
  • Edycja Professional umożliwia dodatkowo tworzenie i przechowywanie licencji oprogramowania a także pokazywanie szczegółowych informacji o liczbie wykorzystywanych licencji

Program Total Network Inventory Professional jest dostępny w wariantach zależnych od ilości węzłów w sieci. Wariant Unlimited License nie posiada limitu węzłów. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows NT4, 2000, XP, Vista, 2000, 2003, 2008, 7, 8
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program Total Network Inventory Professional

Masz pytanie dotyczące programu Total Network Inventory Professional? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Programy kupione razem z Total Network Inventory Professional

Radmin - Standard License

247,23 zł brutto
201,00 zł netto
więcej »

Kiwi Syslog Server Single Install 12 Months Maintenance

1 351,65 zł brutto
1 098,90 zł netto
więcej »

-15%Acronis True Image 2021

210,21 zł brutto
170,90 zł netto
więcej »

Kiwi Log Viewer Single Install 12 Months Maintenance

366,05 zł brutto
297,60 zł netto
więcej »

Inne programy w tej kategorii

EMCO Network Inventory Professional

676,99 zł brutto
550,40 zł netto
więcej »

Boxcryptor Business

335,91 zł brutto
273,10 zł netto
więcej »

EMCO Remote Installer Professional

1 812,77 zł brutto
1 473,80 zł netto
więcej »

PRTG Network Monitor

6 955,53 zł brutto
5 654,90 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.