Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

V-Ray Premium

V-Ray Premium

3 510,91 zł brutto
2 854,40 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

Producent: Chaos Software
WindowsWindowsMac

 Pomoc

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

V-Ray Premium (wcześniej V-Ray 5 for SketchUp) jest rozszerzeniem do renderowania 3D, które łączy renderowanie w czasie rzeczywistym i fotorealistycznym. Posiada wszelkie narzędzia zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Współpracuje z programami SketchUp, 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit, Rhino i Unreal. Dzięki V-Ray Vision można wizualizować projekty w czasie rzeczywistym podczas pracy w programach. Można się poruszć po modelu , nakładać materiały, ustawiać światło i kamery a wszystko to w w czasie rzeczywistym. V-Ray Premium dzięki realisttycznym światłom i materiałom zapewnia tak rzeczywiste renderowanie jak to tylko możliwe. Dodatkowo program posiada wyselekcjonowaną kolekcję inteligentnych zasobów takich jak meble, akcesoria, roślinność czy ludzie. Całkowicie nowa przeglądarka Chaos Cosmos umożliwia łatwe umieszczanie gotowych treści 3D bezpośrednio w programie. Najważniejsze funkcje najnowszej wersji V-Ray Premium:

 • Renderowanie w czasie rzeczywistym - program zapewnia wizualizowanie swoich projektów w czasie rzeczywistym, poruszanie się po modelu, nakładanie materiałów, ustawianie światła i kamery - wszystko w podglądzie sceny na żywo w czasie rzeczywistym.
 • Renderowanie CPU, GPU i hybrydowe - V-Ray Premium jest wyposażony w dwa potężne silniki renderujące. Można wybierać między superszybkim renderowaniem GPU i CPU lub hybrydowym, aby najlepiej odpowiadać potrzebom i wymaganiom projektu.
 • Inteligentne zasoby 3D - zintegrowana biblioteka zasobów, Chaos Cosmos, umożliwia wyszukiwanie i dodawanie gotowych do renderowania modeli, materiałów i nieba HDRI do sceny bezpośrednio z paska narzędzi V-Ray. Zasoby Cosmos mają automatyczne poziomy detali, dokładną skalę i mogą być używane w programach 3ds Max, Rhino i Revit.
 • Odszumiacz - V-Ray Premium potrafi usuwać szum i radykalnie skróć czas renderowania. NVIDIA AI Denoiser i Intel Open Image Denoise zapewniają natychmiastową, pozbawioną szumów informację zwrotną w V-Ray IPR.
 • Renderowanie interaktywne - renderowaniej interaktywnie podczas projektowania pozwala na dostosowywanie oświetlenia i materiały, aby od razu zobaczyć wyniki. Wyświetl wynik renderowania bezpośrednio w rzutni programu.

Licencja V-Ray Premium dostępna jest w wariantach zależnych od czasu trwania licencji. Edycja ta zawiera licencję pływającą. Cechy edycji V-Ray Premium:

 • Chaos V-Ray dla wszystkich aplikacji: SketchUp, 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit, Rhino i Unreal
 • Chaos Cosmos - biblioteka zawartości
 • Licencja pływająca
 • Wsparcie techniczne
 • Chaos Cloud
 • Chaos Phoenix
 • Chaos Player
 • Chaos Scans
 • Chaos Vantage

Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows 8, 10, 11, Mac OS X 10.6+
Licencjazależnie od wariantu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program V-Ray Premium

Wybrane zasady licencjonowania programu V-Ray Premium:

 1. Licencja dostępna jest na 1 miesiąc, 1 rok lub 3 lata
 2. Edycja Premium zawiera licencję pływającą.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu V-Ray Premium? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

ViaCAD Pro v.14

2 313,63 zł brutto
1 881,00 zł netto
więcej »

Any DWG to Image Converter

401,47 zł brutto
326,40 zł netto
więcej »

ProfiCAD

1 414,38 zł brutto
1 149,90 zł netto
więcej »

Any PDF to DWG Converter

870,72 zł brutto
707,90 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.