Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

CodeCharge Studio

CodeCharge Studio

2 506,49 zł brutto
2 037,80 zł netto

Producent: YesSoftware
Windows
Ilość

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

CodeCharge Studio jest wydajnym i potężnym narzędziem do tworzenia aplikacji internetowych opartych o bazy danych z ograniczoną do minimum koniecznością programowania. Jest to kompletne rozwiązanie do tworzenia web aplikacji i wspiera praktycznie wszystkie typy baz danych serwery www i technologie internetowe. Niezależnie od tego czy jest się zwykłym programistą, projektantem MS Access czy doświadczonym inżynierem aplikacji Web program ten zapewni szybkie tworzenie zarówno prostych aplikacji jak i bardziej rozbudowanych rozwiązań biznesowych. Dołączone do CodeCharge Studio narzędzie Application Builder konwertuje bazy danych (MS Access, MS SQL, MySQL, Oracle itp.) od razu do aplikacji internetowej wraz z logowaniem do bazy i ustawionymi uprawnieniami. Program zapewnia dużą szybkość generowania kodu zintegrowaną z potężnym IDE. Umożliwia szybkie generowanie bezbłędnych stron w technologiach ASP (VBScript), .NET (C#), .NET (VB), PHP, ColdFusion, Perl, Java Servlets, JSP a następnie możliwą ich edycję czy dostosowanie do własnych potrzeb. Najważniejsze funkcje programu CodeCharge Studio:

  • Application Builder - jest to zaawansowane narzędzie do automatyzacji dla programistów. Za pomocą kilku kliknięć użytkownik może stworzyć aplikację internetową opartą o bazę danych z setkami podstron, zarządzaniem i administracją danymi.
  • Menadżer baz danych - CodeCharge Studio umożliwia podgląd baz danych, zmianę właściwości wygenerowanych formatek a także eksport i import słowników danych, które mogą być użyte do definiowania właściwości formatek.
  • Wbudowane szablony - program zawiera wiele wbudowanych szablonów, które mogą zostać wykorzystane przez użytkownika. Nowe szablony mogą być tworzone za pomocą programu Artisteer.
  • Raportowanie - CodeCharge Studio zapewnia raportowanie, formatki raportów i tworzenie raportów. Dzięki temu raporty mogą być drukowane i grupowane w dowolnej formie.
  • Komponenty - program posiada wbudowaną obsługę dla różnego typu komponentów typu: elementy master/detail, kalendarz, galeria zdjęć, generator menu, budowanie struktury stron, generowanie wykresów, formularzy, stylów CSS i wspiera technologię Ajax.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem - CodeCharge Studio umożliwia ochronę aplikacji poprzez uprawnienia czy role przydzielane użytkownikom. Zapobiega to nieautoryzowanemu wprowadzaniu zmian a także ochronę tych danych.
  • Zintegrowane środowisko IDE - program posiada wizualne narzędzia do tworzenia aplikacji i budowania zapytań. Posiada potężny edytor kodu i HTML, eksplorator projektów, dokowane okna właściwości i inne funkcje niezbędne do profesjonalnego programowania.
  • Edycja pełna nie posiada ograniczeń co do ilości podstron i połączeń, wspiera wszystkie języki programowania a także obsługuje procedury, raportowanie i system kontroli wersji

Oferowana licencja CodeCharge Studio jest dożywotnia. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP, 2000, 2003, Vista, 7, 2008, 2012, 8, 8.1
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program CodeCharge Studio

Wybrane zasady licencjonowania programu CodeCharge Studio:

  1. Wersja testowa pozwala na bezpłatne korzystanie z progrfamu przez okres 20 dni.

Masz pytanie dotyczące programu CodeCharge Studio? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

NDepend

2 245,73 zł brutto
1 825,80 zł netto
więcej »

Balsamiq Wireframes for Desktop

743,78 zł brutto
604,70 zł netto
więcej »

XMind 8 EDU

295,45 zł brutto
240,20 zł netto
więcej »

Think-Cell

6 306,83 zł brutto
5 127,50 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.