Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

CodeCharge Studio Personal Edition

CodeCharge Studio Personal Edition

1 002,45 zł brutto
815,00 zł netto

Producent: YesSoftware
Windows

 Pomoc

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

CodeCharge Studio Personal Edition jest wydajnym i potężnym narzędziem do tworzenia aplikacji internetowych opartych o bazy danych z ograniczoną do minimum koniecznością programowania. Jest to kompletne rozwiązanie do tworzenia web aplikacji i wspiera praktycznie wszystkie typy baz danych serwery www i technologie internetowe. Niezależnie od tego czy jest się zwykłym programistą, projektantem MS Access czy doświadczonym inżynierem aplikacji Web program ten zapewni szybkie tworzenie zarówno prostych aplikacji jak i bardziej rozbudowanych rozwiązań biznesowych. Dołączone do CodeCharge Studio narzędzie Application Builder konwertuje bazy danych (MS Access, MS SQL, MySQL, Oracle itp.) od razu do aplikacji internetowej wraz z logowaniem do bazy i ustawionymi uprawnieniami. Program zapewnia dużą szybkość generowania kodu zintegrowaną z potężnym IDE. Umożliwia szybkie generowanie bezbłędnych stron w technologiach PHP, ASP, JSP, Perl, ColdFusion, ASP.NET (należy wybrać wariant) a następnie możliwą ich edycję czy dostosowanie do własnych potrzeb. Najważniejsze funkcje programu CodeCharge Studio Personal Edition:

  • Application Builder - jest to zaawansowane narzędzie do automatyzacji dla programistów. Za pomocą kilku kliknięć użytkownik może stworzyć aplikację internetową opartą o bazę danych z setkami podstron, zarządzaniem i administracją danymi.
  • Menadżer baz danych - CodeCharge Studio umożliwia podgląd baz danych, zmianę właściwości wygenerowanych formatek a także eksport i import słowników danych, które mogą być użyte do definiowania właściwości formatek.
  • Wbudowane szablony - program zawiera wiele wbudowanych szablonów, które mogą zostać wykorzystane przez użytkownika. Nowe szablony mogą być tworzone za pomocą programu Artisteer.
  • Komponenty - program posiada wbudowaną obsługę dla różnego typu komponentów typu: elementy master/detail, kalendarz, galeria zdjęć, generator menu, budowanie struktury stron, generowanie wykresów, formularzy, stylów CSS i wspiera technologię Ajax.
  • Zarządzanie bezpieczeństwem - CodeCharge Studio umożliwia ochronę aplikacji poprzez uprawnienia czy role przydzielane użytkownikom. Zapobiega to nieautoryzowanemu wprowadzaniu zmian a także ochronę tych danych.
  • Zintegrowane środowisko IDE - program posiada wizualne narzędzia do tworzenia aplikacji i budowania zapytań. Posiada potężny edytor kodu i HTML, eksplorator projektów, dokowane okna właściwości i inne funkcje niezbędne do profesjonalnego programowania.
  • Edycja Personal Edition nie posiada wsparcia dla procedur, raportowania i wsparcia dla systemu kontroli wersji. Dodatkowo umożliwia stworzenie do 100 podstron i 1 połączenie z bazą danych.

Oferowana licencja CodeCharge Studio Personal Edition jest dożywotnia. Dostępna jest w wariantach zależnych od wspieranej technologii i języka programowania. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows XP, 2000, 2003, Vista, 7, 2008, 2012, 8, 8.1
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program CodeCharge Studio Personal Edition

Wybrane zasady licencjonowania programu CodeCharge Studio Personal Edition:

  1. Wersja testowa pozwala na bezpłatne korzystanie z progrfamu przez okres 20 dni.

Masz pytanie dotyczące programu CodeCharge Studio Personal Edition? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

XML ValidatorBuddy Plus

345,88 zł brutto
281,20 zł netto
więcej »

XMind Pro EDU

175,28 zł brutto
142,50 zł netto
więcej »

ReadyAPI Test Subscription License

5 029,84 zł brutto
4 089,30 zł netto
więcej »

HelpSmith 9 Standard

997,65 zł brutto
811,10 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.