Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

DisplayFusion Pro Enterprise

DisplayFusion Pro Enterprise

19 295,50 zł brutto
15 687,40 zł netto

WindowsWindows
Ilość

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

DisplayFusion Pro Enterprise to oprogramowanie do współdzielenia ekranu na kilka monitorów. Dzięki wbudowanym funkcjom takim jak paski zadań dla wielu monitorów, przyciski na paskach tytułowych okien i w pełni dostosowywanych skrótów klawiszowych program sprawia, że praca na wielu monitorach staje się wygodna i wydajna. Program umożliwia wyświetlanie różnych tapet na każdym monitorze i realistyczny efekt przyciemniania nieaktywnych ekranów. DisplayFusion Pro Enterprise zapewnia wygodne zarządzanie wieloma ekranami pomiędzy monitoriami, zdalną kontrolę oraz precyzyjną kontrolę monitorów. Dodaje pasek zadań do każdego monitora co ułatwia pracę a także umożliwia tworzenie profili pozycji okien. Program jest łatwy w zarządzaniu i posiada wiele opcji do personalizacji. Najważniejsze funkcje programu DisplayFusion Pro Enterprise:

  • Tapety, ekran blokady i wygaszacz - możliwość użycia tapet z wielu źródeł albo własnych kolekcji, możliwość personalizacji ekranu blokady poprzez dodanie tła z efektami oraz opcja dodania wygaszacza ekranu jednego dla wszystkich monitorów albo różnych dla każdego z nich.
  • Zarządzanie oknami - DisplayFusion Pro Enterprise pozwala na tworzenie okien w dowolnym rozmiarze a także przeciąganie okien pomiędzy monitorami. Wystarczy przeciągnąć okno w pobliże boku ekranu aby przenieść ja w inne miejsce.
  • Zdarzenia - program pozwala na wykorzystanie zdarzeń takich jak tworzenie okna, odblokowanie ekranu iotp. do wykonania własnych poleceń w formie skryptów.
  • Zdalna kontrola - DisplayFusion Pro Enterprise może być obsługiwany zdalnie z poziomu telefonu czy tabletu w celu zmiany tapety, przełączenia monitora i wielu innych funkcji.
  • Łatwa administracja - dzięki "cichemu" instalatorowi można wygodnie i szybko wdrożyć i zarządzać program we własnym środowisku. Dzięki szablonom ADMX można zunifikować ustawienia na wszystkich stacjach roboczych czyniąc zarządzanie znacznie łatwiejszym.

Licencja programu DisplayFusion Pro Enterprise jest wieczysta i obejmuje przyszłe aktualizacje. Może być zainstalowana na dowolnej liczbie komputerów w ramach nieograniczonej liczby lokalizacji. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows 7, 8, 10, Server 2008 R@, 2012, 2012 R2, 2016
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program DisplayFusion Pro Enterprise

Wybrane zasady licencjonowania programu DisplayFusion Pro Enterprise:

  1. Licencja jest wieczysta i obejmuje wszystkie aktualizacje programu.
  2. Licencja może być wykorzystywana komercyjnie.
  3. Licencja może być być zainstalowana na dowolnej liczbie komputerów w ramach dowolnej liczby lokalizacji.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu DisplayFusion Pro Enterprise? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

DisplayFusion Pro Standard

143,91 zł brutto
117,00 zł netto
więcej »

DisplayFusion Pro Site

4 447,80 zł brutto
3 616,10 zł netto
więcej »

DisplayFusion Pro Personal

218,33 zł brutto
177,50 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu DisplayFusion


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.