Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

DisplayFusion Pro Personal

DisplayFusion Pro Personal

192,37 zł brutto
156,40 zł netto

Ceny niższe niż u producenta

WindowsWindows
Ilość

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

DisplayFusion Pro Personal to oprogramowanie do współdzielenia ekranu na kilka monitorów. Dzięki wbudowanym funkcjom takim jak paski zadań dla wielu monitorów, przyciski na paskach tytułowych okien i w pełni dostosowywanych skrótów klawiszowych program sprawia, że praca na wielu monitorach staje się wygodna i wydajna. Program umożliwia wyświetlanie różnych tapet na każdym monitorze i realistyczny efekt przyciemniania nieaktywnych ekranów. DisplayFusion Pro Personal zapewnia wygodne zarządzanie wieloma ekranami pomiędzy monitoriami, zdalną kontrolę oraz precyzyjną kontrolę monitorów. Dodaje pasek zadań do każdego monitora co ułatwia pracę a także umożliwia tworzenie profili pozycji okien. Program jest łatwy w zarządzaniu i posiada wiele opcji do personalizacji. Najważniejsze funkcje programu DisplayFusion Pro Personal:

  • Tapety, ekran blokady i wygaszacz - możliwość użycia tapet z wielu źródeł albo własnych kolekcji, możliwość personalizacji ekranu blokady poprzez dodanie tła z efektami oraz opcja dodania wygaszacza ekranu jednego dla wszystkich monitorów albo różnych dla każdego z nich.
  • Zarządzanie oknami - DisplayFusion Pro Personal pozwala na tworzenie okien w dowolnym rozmiarze a także przeciąganie okien pomiędzy monitorami. Wystarczy przeciągnąć okno w pobliże boku ekranu aby przenieść ja w inne miejsce.
  • Zdarzenia - program pozwala na wykorzystanie zdarzeń takich jak tworzenie okna, odblokowanie ekranu iotp. do wykonania własnych poleceń w formie skryptów.
  • Zdalna kontrola - DisplayFusion Pro Personal może być obsługiwany zdalnie z poziomu telefonu czy tabletu w celu zmiany tapety, przełączenia monitora i wielu innych funkcji.
  • Łatwa administracja - dzięki "cichemu" instalatorowi można wygodnie i szybko wdrożyć i zarządzać program we własnym środowisku. Dzięki szablonom ADMX można zunifikować ustawienia na wszystkich stacjach roboczych czyniąc zarządzanie znacznie łatwiejszym.

Licencja programu DisplayFusion Pro Personal jest wieczysta i obejmuje przyszłe aktualizacje. Nie można jej używać komercyjnie ale może być zainstalowana na nieograniczonej liczbie komputerów w domu. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows 7, 8, 10, Server 2008 R@, 2012, 2012 R2, 2016
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program DisplayFusion Pro Personal

Wybrane zasady licencjonowania programu DisplayFusion Pro Personal:

  1. Licencja jest wieczysta i obejmuje wszystkie aktualizacje programu.
  2. Licencja nie może być wykorzystywana komercyjnie.
  3. Program może być zainstalowany na dowolnej liczbie komputerów w domu.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu DisplayFusion Pro Personal? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

DisplayFusion Pro Enterprise

16 999,09 zł brutto
13 820,40 zł netto
więcej »

DisplayFusion Pro Standard

126,81 zł brutto
103,10 zł netto
więcej »

DisplayFusion Pro Site

3 918,41 zł brutto
3 185,70 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu DisplayFusion


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.