Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

SQLite Expert Professional Site License

SQLite Expert Professional Site License

5 341,15 zł brutto
4 342,40 zł netto
Najniższa cena z 30 dni:
0,00 zł

Windows
Ilość

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

SQLite Expert Professional Site License to oprogramowania do zarządzania bazami danych SQLite3. Spełnia wymagania zarówno administratorów jak i osób piszących zapytania do baz danych czy wykonującego dowolne inne operacje na bazach danych SQLite3. Posiada wygodny interfejs graficzny, który niezwykle ułatwia pracę i czyni ją prostą nawet dla początkujących użytkowników. Posiada edytor SQL z podświetlaniem składni i autouzupełnianiem, wizualne narzędzia do projektowania tabel czy widoków oraz umożliwia eksport i import danych. Najważniejsze funkcje programu SQLite Expert Professional:

  • Wizualne budowanie zapytań - program zapewnia łatwe i szybkie tworzenie zapytań SQL z formatowaniem tekstu zgodnie ze standardami SQL a także analizą i parsowaniem składni oraz rozbudowanym edytorem SQL z podświetlaniem i autouzupełnianiem kodu
  • Zarządzanie bazami - SQLite Expert Professional posiada wbudowane wizualne narzędzia dla kolumn, indeksów, obcych kluczy, triggerów czy sprawdzania integralności bazy. Możliwość zmiany struktury bazy bez utraty danych oraz wsparcie dla transakcji.
  • Import i eksport danych - import i eksport danych z różnych źródeł takich jak: ADO, pliki CSV, skrypty SQL czy SQLite oraz możliwość kopiowania danych pomiędzy bazami danych SQLite.
  • Edycja danych - SQLite Expert Professional umożliwia bezpośrednią edycję danych z komórkach poprzez wbudowany edytor, wizualizacja i edycja pól BLOB z użyciem wbudowanego edytor HAX
  • Inne funkcje - pełne wparcie dla Unicode, zewnętrznych bibliotek SQLite, skryptów Lua i Pascal oraz załączanie baz danych

Licencja Site License zezwala na instalację programu SQLite Expert Professional na nieograniczonej liczbie komputerów w ramach jednej firmy i 1 miasta. W przypadku tej samej firmy ale lokalizacji w różnych miastach należy zakupić tyle licencji Site ile jest miast. Program posiada wieczystą licencję i bezpłatne aktualizacje do nowych wersji. Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program SQLite Expert Professional Site License

Wybrane zasady licencjonowania programu SQLite Expert Professional Site License:

  1. Licencja jest bezterminowa i obejmuje bezpłatne aktualizacje do nowych wersji.
  2. Licencja Site License zezwala na instalację programu na nieograniczonej liczbie komputerów w ramach 1 firmy i 1 miasta. W przypadku tej samej firmy ale lokalizacji w różnych miastach należy zakupić tyle licencji Site ile jest miast.
  3. Wersja próbna jest w pełni funkcjonalna i pozwala na testowanie programu przez 30 dni.

Masz pytanie dotyczące programu SQLite Expert Professional Site License? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne programy w tej kategorii

DbVisualizer Pro with Premium Support

1 285,60 zł brutto
1 045,20 zł netto
więcej »

Excel to MySQL

208,49 zł brutto
169,50 zł netto
więcej »

Studio 3T Ultimate

3 849,29 zł brutto
3 129,50 zł netto
więcej »

PL/SQL Developer Service Contract

320,78 zł brutto
260,80 zł netto
więcej »


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.