Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Themler Business Edition

-25%Themler Business Edition

PROMOCJA -25%

654,36 zł brutto
490,77 zł brutto
399,00 zł netto
Najniższa cena z 30 dni:
654,36 zł

Producent: Extensoft
WindowsWindowsMac
Ilość

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

Themler Business Edition to nowoczesne narzędzie do tworzenia szablonów stron dla popularnych systemów CMS, blogów oraz stron internetowych. Posiada wiele unikatowych cech a w tym najważniejszą - może być wykorzystywany offline i online. Można go używać zarówno lokalnie albo jako wtyczka panelu administracyjnego wybranego systemu CMS. W obu przypadkach funkcjonalność Themler Business Edition jest identyczna. Program w każdym momencie umożliwia podgląd szablonu "na żywo" a do działania wymaga jedynie przeglądarki internetowej Chrome lub Firefox. Umożliwia wstępne skonfigurowanie szablonu bazując na gotowych przykładach dzięki czemu nie trzeba go tworzyć od początku. Dzięki wsparciu technologii "przeciągnij i upuść" obsługa programu jest szybka i intuicyjna. Najważniejsze cechy programu Themler Business Edition:

 • Niesamowita personalizacja - wygodny i rozbudowany interfejs użytkownika z setkami opcji zapewnia możliwość dostosowywania kolorów, czcionek, pozycji elementów, układów i wiele więcej.
 • Profesjonalne przygotowanie - nie ma potrzeby tworzenia projektów od początku - program Themler Business Edition zapewnia szybkie przygotowanie zestawu opcji i konfiguruje wstępnie szablony.
 • Wygoda obsługi - program może być używany zarówno w trybie offline (na komputerze) jak i online (w gotowym systemie CMS) dzięki czemu jest bardzo elastyczny w pracy. Program wspiera także mechanizmy "przeciągnij i upuść" dzięki czemu jest bardzo prosty i intuicyjne.
 • Setki kontrolek - program Themler Business Edition posiada setki wbudowanych kontrolek dzięki którym można dowolnie personalizować swoje szablony a także wzbogacać je o dodatkowe elementy.

Cechy edycji Business Edition:

 • Wsparcie dla szablonów - tworzenie i eksport nieograniczonej liczby szablonów dla statycznych stron internetowych, WordPress oraz Joomla
 • Technologie - ponad 100 kontrolek, wsparcie dla tabletów i urządzeń mobilnych, obsługa HTML5 i Bootstrap 3
 • Współpraca z Artisteer - Themler Business Edition ma możliwość wykorzystania ponad 800 gotowych szablonów dla programu Artisteer a także możliwość importu szablonów z programu Artisteer (w chwili obecnej tylko WordPress)
 • Zewnętrzne obrazy - możliwość darmowego wykorzystania obrazów z serwisów ze zdjęciami (do 30 pobrań dziennie, darmowe obrazy oraz małe rozmiary)

UWAGA! Licencja na program Themler Business Edition pozwala na korzystanie także z programu Artisteer Standard Edition. Natomiast posiadając licencję na program Artisteer Standard Edition z ważną subskrypcją na aktualizację można używać Themler Business Edition bezpłatnie.

Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

Zobacz także inne promocje!

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

System operacyjnyWindows Vista, 7, 8, 10, Mac OS X 10.5+
Licencjana 1 rok (aktualizacje)
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Program nie ma jeszcze żadnych opinii. Badź pierwszą osobą, którą ją doda!

Dodaj opinię

Zobacz filmy prezentujące program Themler Business Edition

Wybrane zasady licencjonowania programu Themler Business Edition:

 1. Licencja na program Themler Business Edition pozwala na korzystanie także z programu Artisteer Standard Edition. Natomiast posiadając licencję na program Artisteer Standard Edition z ważną subskrypcją na aktualizację można używać Themler Business Edition bezpłatnie.
 2. Licencja jest dożywotnia i obejmuuje 1 rok bezpłatnych aktualizacji. Po tym okresie można albo wykupić przedłużenie aktualizacji na kolejny rok albo nadal używać ostatnio zainstalowanej wersji.
 3. Licencja pozwala na użytek zarówno domowy jak i komercyjny.
 4. Program można zainstalować na 2 komputerach (np. stacjonarny i laptop) ale tylko jeśli drugi komputer jest używany np. podczas podróży. Nie jest dopuszczalne używanie programu na 2 komputerach naraz bądź na 2 komputerach na stałe w tej samej lokalizacji.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu Themler Business Edition? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

Themler One Year Upgrade Period

118,57 zł brutto
96,40 zł netto
więcej »

-25%Themler Pro Edition

736,77 zł brutto
599,00 zł netto
więcej »

Themler Drupal Plugin

228,17 zł brutto
185,50 zł netto
więcej »

-25%Themler E-commerce Edition

613,77 zł brutto
499,00 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu Themler


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.