Szukaj

Katalog

Producenci

Zapytanie o program

Jeśli nie znalazłeś/aś szukanego programu w naszej ofercie zapytaj o niego a my sprawdzimy jego dostępność i prześlemy ofertę cenową.


Wyślij zapytanie »

Facebook

Zobacz nas na Facebook-u

Obserwuj nas

Themler Pro Edition

-25%Themler Pro Edition

PROMOCJA -25%

982,40 zł brutto
736,77 zł brutto
599,00 zł netto
Najniższa cena z 30 dni:
982,40 zł

Producent: Extensoft
WindowsWindowsMac
Ilość

Pomoc+18,45 zł brutto
Pomoc+14,76 zł brutto

Themler Pro Edition to nowoczesne narzędzie do tworzenia szablonów stron dla popularnych systemów CMS, e-commerce, blogów oraz stron internetowych. Posiada wiele unikatowych cech a w tym najważniejszą - może być wykorzystywany offline i online. Można go używać zarówno lokalnie albo jako wtyczka panelu administracyjnego wybranego systemu CMS. W obu przypadkach funkcjonalność Themler Pro Edition jest identyczna. Program w każdym momencie umożliwia podgląd szablonu "na żywo" a do działania wymaga jedynie przeglądarki internetowej Chrome lub Firefox. Umożliwia wstępne skonfigurowanie szablonu bazując na gotowych przykładach dzięki czemu nie trzeba go tworzyć od początku. Dzięki wsparciu technologii "przeciągnij i upuść" obsługa programu jest szybka i intuicyjna. Najważniejsze cechy programu Themler Pro Edition:

 • Niesamowita personalizacja - wygodny i rozbudowany interfejs użytkownika z setkami opcji zapewnia możliwość dostosowywania kolorów, czcionek, pozycji elementów, układów i wiele więcej.
 • Profesjonalne przygotowanie - nie ma potrzeby tworzenia projektów od początku - program Themler Pro Edition zapewnia szybkie przygotowanie zestawu opcji i konfiguruje wstępnie szablony.
 • Wygoda obsługi - program może być używany zarówno w trybie offline (na komputerze) jak i online (w gotowym systemie CMS) dzięki czemu jest bardzo elastyczny w pracy. Program wspiera także mechanizmy "przeciągnij i upuść" dzięki czemu jest bardzo prosty i intuicyjne.
 • Setki kontrolek - program Themler Pro Edition posiada setki wbudowanych kontrolek dzięki którym można dowolnie personalizować swoje szablony a także wzbogacać je o dodatkowe elementy.

Cechy edycji E-commerce Edition:

 • Wsparcie dla szablonów - tworzenie i eksport nieograniczonej liczby szablonów dla statycznych stron internetowych, WordPress, Joomla, WooCommerce, VirtueMart, Magento i PrestaShop
 • Technologie - ponad 100 kontrolek, wsparcie dla tabletów i urządzeń mobilnych, obsługa HTML5 i Bootstrap 3
 • Współpraca z Artisteer - Themler Pro Edition ma możliwość wykorzystania ponad 800 gotowych szablonów dla programu Artisteer a także możliwość importu szablonów z programu Artisteer (w chwili obecnej tylko WordPress)
 • Zewnętrzne obrazy - możliwość darmowego wykorzystania obrazów z serwisów ze zdjęciami (do 100 pobrań dziennie, darmowe obrazy, małe, średnie i duże rozmiary oraz obrazy wektorowe)

Licencja na program Themler Pro Edition pozwala na korzystanie także z programu Artisteer Standard Edition.

Zobacz także:

Strona www Strona wwwPobierz PobierzPomoc PomocZapytaj Zapytaj

Zobacz także inne promocje!

UWAGA! Obrazek programu jest jedynie wizualizacją i zakup dotyczy jedynie licencji elektronicznej.

Średnia ocenaocena (4)
System operacyjnyWindows Vista, 7, 8, 10, Mac OS X 10.5+
Licencjana 1 rok (aktualizacje)
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni

Podziel się swoją opinią i oceń ten program!

Dodaj opinię

ocena
Ocena
Dodano 2016-04-20 10:05:23 przez K.
Program bardzo ciekawy jednak ma trochę ograniczeń i niestety w niektórych przypadkach nie obędzie się bez znajomości css i html. W wersji online działa trochę wolno. Do prostych projektów jak najbardziej OK.

Zobacz filmy prezentujące program Themler Pro Edition

Wybrane zasady licencjonowania programu Themler Pro Edition:

 1. Licencja jest dożywotnia i obejmuuje 1 rok bezpłatnych aktualizacji. Po tym okresie można albo wykupić przedłużenie aktualizacji na kolejny rok albo nadal używać ostatnio zainstalowanej wersji.
 2. Licencja pozwala na użytek zarówno domowy jak i komercyjny.
 3. Program można zainstalować na 2 komputerach (np. stacjonarny i laptop) ale tylko jeśli drugi komputer jest używany np. podczas podróży. Nie jest dopuszczalne używanie programu na 2 komputerach naraz bądź na 2 komputerach na stałe w tej samej lokalizacji.

Zobacz pełną treść licencji

Masz pytanie dotyczące programu Themler Pro Edition? Jeśli tak to wypełnij poprawnie poniższy formularz. Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.
 

Inne warianty programu

Themler Drupal Plugin

224,23 zł brutto
182,30 zł netto
więcej »

Themler One Year Upgrade Period

116,60 zł brutto
94,80 zł netto
więcej »

-25%Themler E-commerce Edition

613,77 zł brutto
499,00 zł netto
więcej »

-25%Themler Business Edition

490,77 zł brutto
399,00 zł netto
więcej »

Zobacz wszystkie warianty programu Themler


Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto czyli zawierają w sobie podatek VAT chyba, że jest zaznaczone inaczej.